Wielkość codzienna

Wielkość codzienna

Autor: Stephen R. Covey

Codziennie dokonujemy wyborów – naucz się robić to tak. aby w oczach innych i własnych być prawdziwie wielkim człowiekiem.

Od czasu do czasu bywamy świadkami heroicznych czynów czy przełomowych odkryć – przejawów wielkości ludzkiego ducha. Istnieje też jednak inna wielkość. mniej spektakularna. lecz dostępna każdemu i bardzo ważna – wielkość codzienna. To właśnie ona. wypływając z ponadczasowych zasad. umożliwia życie pełne głębszego sensu i poczucia spełnienia.

W tym wyjątkowym tomie D.K. Hatch połączył inspirujące opowieści publikowane w „Reader’s Digest” z mądrością i wskazówkami Stephena R. Coveya. autora bestsellerowych 7 nawyków skutecznego działania. Poruszające osobiste historie ludzi znanych i takich jak my. opatrzone refleksjami i celnymi cytatami. zmotywują nas do tego. abyśmy starali się być wielcy na co dzień.

Czasopismo „Reader’s Digest” ukazuje się w 50 krajach. w 21 językach. i co miesiąc sięga po nie 80 milionów czytelników na całym świecie. Jest cenione za wartości humanistyczne. ciekawe reportaże. a także humor i przedstawianie osobistych historii zwykłych ludzi.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


Panny młode. Lato

Autor: Beth Wiseman

Czerwcowa panna młoda

Marybeth Whalen

Wynne Hardy nigdy by nie przypuszczała. że zaręczy się podczas udziału w telewizyjnym reality show. ale kiedy poznała Andy’ego. oboje od razu przypadli sobie do gustu. Para przygotowuje się do ceremonii ślubnej na plaży. która będzie transmitowana na cały kraj. Jednak właśnie teraz. gdy marzenia Wynne zaczynają się spełniać. do jej życia ponownie wkracza były chłopak. Callum złamał jej serce parę lat temu. a dziewczyna wciąż nie przepracowała uczuć. którymi go darzyła.

Czy telewizyjny ślub Wynne się odbędzie? Czy zostanie idealną. czerwcową panną młodą. jakiej oczekuje stacja?

 

Lipcowa panna młoda

Beth Wiseman

Gdy Alyssa Pennington szła wzdłuż kościelnej nawy ku mężczyźnie swoich snów. był t

39.9: https://woblink.com/ebook/jedz-pysznie-i-chudnij-zysk-anna-206398u

Cena:2 wojna światowa książki, wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej pdf, krystyna kłosińska, szachy ze śmiercią, niepokorny mężczyzna kristen ashley pdf, król edyp wypracowanie, bogdan zawadzki, kobieta na schodach, wariantywność, inny świat zapiski sowieckie, eagle kurs pdf, dionizyjski, avanti marzec 2019, golian, andrzej dziadzio, ceausescu piekło na ziemi, testy z syzyfowych prac, radio wolna europa online, nora roberts książki, podkrzywdzie, rosiński transport…