ISBN

ISBN

9788376868004: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/onyx-ivory-mindee-arnett-147725u

Cena:


Ilya Frank

:

:

Cena:


Niewinność Księdza Browna

Autor: Gilbert Keith Chesterton

Zanim pojawił się ojciec Mateusz. kryminalne zagadki w brawurowym stylu rozwiązywał ksiądz Brown. kultowy bohater z panteonu angielskich detektywów. porównywany do Sherlocka Holmesa i Herculesa Poirota.
Scenerią opowiadań ze zbioru „Niewinność księdza Browna” są posiadłości francuskiej i brytyjskiej arystokracji. Przenikliwy ksiądz pojawia się w miejscach. w których dokonano zbrodni.
Słynny detektyw podejrzewany o morderstwo. tajemnicza śmierć na przyjęciu. zwłoki pozbawione głowy i poeta. który rzekomo się zabił – to tylko niektóre ze spraw. z którymi mierzy się przenikliwy ksiądz detektyw. znawca zakamarków ludzkiej duszy.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


Kobiety Rakiety. My z pokolenia X

Autor: Justyna Moraczewska

Przekroczenie czterdziestki to moment. który skłania kobiety do refleksji i podsumowań:

 

 W jakim punkcie życia jestem?

 Czy tam. gdzie naprawdę chciałam być?

 Czy dobrze wykorzystałam swój potencjał?

 

To też okazja. żeby spojrzeć na swoje życie z dystansu i w kontekście teraźniejszości ocenić szansę na przyszłość naszych marzeń. a przynajmniej oczekiwań. Jeśli to. co jest teraz nie rokuje. to może nadszedł czas. żeby coś zmienić?

 

Justyna Moraczewska idzie znacznie dalej i dogłębnie patrzy na kobiety urodzone w drugiej połowie dwudziestego wieku. wkraczające w dorosłe życie w latach 90. Autorka z reporterską dociekliwością. dystansem i humorem razem ze swoimi rozmówcami szuka odpowiedzi na pytanie: jakie naprawdę jest pokolenie

:

Cena:


ISBN

9788381320832: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zdrowe-lakocie-jolanta-naklicka-kleser-147779u

Cena:


ISBN

9788381473934: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/niezwykly-pies-bruno-ewa-zienkiewicz-148214u

Cena:arystoteles książki, diabelski eliksir, red dead redemption 2 porady, instrukcja obsługi kobiety, zbiór zadań matematyka gimnazjum pdf, klątwa max czornyj, gleboznawstwo pdf, 365 dni ebook pdf, rymowanki dla dzieci, biblioteki online za darmo, wszystkie miracula, fallout 3 poradnik, erotyczne audiobooki, majster budowlany książka…