Historia spisana atramentem

Historia spisana atramentem

Autor: Maria Ulatowska

Miłość potrafi spaść z siłą żywiołu. Nie ma przed nią ucieczki nawet dla… księdza. Bez względu na przeciwności. bez względu na cenę. jaką przyjdzie płacić przez resztę życia. Czy było warto?  

Gruby brulion w kartonowych okładkach. z mocno pożółkłymi kartkami. zapisywanymi atramentem przez długie wieczory i noce. Dzieje wielkiej. zakazanej miłości. która narodziła  się przeszło sto lat temu. Czy to takie niezwykłe? Owszem. gdy bohaterem tej historii i autorem pamiętnika jest ksiądz. 
To opowieść o młodym duchownym. od początków jego drogi kapłańskiej. poprz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788324054343: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/wyhoduj-i-zjedz-chronowska-cholewa-barbara-124332u

Cena:


Putin. Człowiek bez twarzy

Autor: Masha Gessen

Światowa premiera najodważniejszej książki o prezydencie Rosji.

„Putin. Człowiek bez twarzy” to opowieść równie niezwykła. jak zaskakująca kariera Władimira Władimirowicza Putina – pozbawionego błyskotliwych talentów funkcjonariusza KGB niskiej rangi. który został prezydentem Rosji i niemal błyskawicznie zlikwidował dorobek demokratycznych przemian. sprawiając. że kraj ponownie stał się zagrożeniem dla świata i swoich własnych obywateli. Wyniesiony na stanowisko przez otoczenie chorego i w szybkim tempie tracącego popularność Borysa Jelcyna. Putin wydawał się idealnym kandydatem na marionetkowego prezydenta. posłusznego we wszystkim oligarchom. Jednak reżyserzy tego spektaklu grubo się pomylili. Zyskawszy stanowisko. Putin niespodziewanie pokazał swoją drugą twarz: nie

27.9: https://woblink.com/ebook/cztery-platki-sniegu-joanna-szaranska-32749u

Cena:


Syndrom Piotrusia Pana

Autor: Natalia Chrobak

Rodzaj poradnika/informatora wyjaśniającego dziwne relacje międzyludzkie w obecnym zurbanizowanym i mocno rozwiniętym technicznie świecie. Istnieje mnóstwo dowcipów i przypowieści o kobietach. tworzonych przez mężczyzn gubiących się w meandrach kobiecej natury. Okazuje się. że skomplikowana natura często męska i jego niezrozumiałe zachowanie zaskakuje również kobiety. Bezstresowe wychowaniem. nadopiekuńczość rodziców. a zwłaszcza matki może doprowadzić do dziwnych zachowań. Błędy wychowawcze mają ogromny wpływ na ludzką naturę u osoby dorosłej. Wielu nam znane są przypadki bycie wiecznym chłopcem u dorosłych i przecież wydawałoby się dojrzałych mężczyzn. Niniejszy wolumin rozbiera na części pierwsze przyczyny powstawania takiej postawy. Opisuje też symptomy i efekty współżycia w społeczeństwie trudnych przypadków wydawałoby się nie przystosowanych społecznie mężczyzn. opierając się na licznej fachowej literaturze i informacjach dostępnych w sieci. E-book jest dla wszystkich. bo dotyczy to. niestety. dużej rzeszy współcześnie żyjących ludzi. W wielu sytuacjach informacje tu zawarte mogą pomóc w zrozumieniu i umiejętnym działaniu. by pomóc dostosować się swoistych Piotrusiów Panów — naszych braci. kochanków. mężów. a nawet ojców. 

Wydawnictwo: Goneta

Cena: 14.9


Kłopotliwe dziedzictwo

Autor: Fletcher Jenni

Po śmierci despotycznego ojca Violet wreszcie zamierza żyć po swojemu. Niestety w testamencie umieszczono klauzulę ograniczającą jej wolność. Jeśli nie wyjdzie za mąż za Arthura Ambertona. zostanie wydziedziczona. Ponieważ Arthur został uznany za zmarłego. Violet musi poślubić jego bliźniaczego brata Lance’a. Ten były wojskowy jest znany z zamiłowania do mocnych trunków i pięknych kobiet. Zdesperowana Violet decyduje się na ucieczkę. Lance rusza jej śladem i wkrótce oboje muszą szukać schronienia przed szalejącą zamiecią. Skazani na swoją obecność. poznają się trochę lepiej i znajdują wyjście z trudnej sytuacji. Wydaje im się. że rozwiązali problem. ale los przygotował dla nich szokującą niespodziankę.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 11.99


Kochanie. zabiłam nasze koty

Autor: Dorota Masłowska

Dorota Masłowska – nowa powieść

W swoich poprzednich książkach bardzo wnikliwie. ale też świeżo. z młodzieńczą beztroską. przyglądała się ona temu. co widziała za oknem. na ulicy… naszej polskiej codzienności. Robiła to dowcipnie i celnie. a powodzenie jej książek zarówno u czytelników jak i u krytyków dowiodło. że takiego głosu w naszej litreaturze współczesnej bardzo brakowało.

W najnowszej powieści. równie dowcipnie i wnikliwie przygląda się tzw. klasie średniej. młodym. zamożnym ludziom. którzy nie mają pomysłu na to. co zrobić ze swoim życiem. Ich losy. wygląd. mieszkania wydają się nam podobne niezależnie od tego czy żyją w Warszawie czy w Nowym Jorku. Naprawdę warto zobaczyć ich oczami Doroty Masłowskiej – dostrzeżecie to. czego dotąd nie widzieliście i spotkacie samą AUTORKĘ (jak zwykle pełną dystansu do samej siebie ☺).

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 19.9żeby umarło przede mną, obce dziecko pdf, maja biernacka, determinanty inwestycji, najlepsze co mnie spotkało, nana pdf, jeremy clarckson, kruszewski sztuka nauczania pdf, odkrycie grobowca tutanchamona, osho miłość wolność samotność pdf, audiobooki online za darmo, człowiek który pokochał yngvego, finanse owsiak, pilipiuk aparatus, wojciech chmielarz rana, blanka lipińska kolejne 365 dni pdf, neonatologia książka, człowiek w społeczeństwie, wróbelek elemelek pdf, wyspa kochających lemurów, zemsta i przebaczenie tom 6, przesłanie od przybyszów z kosmosu pdf, wiktor noczkin, transakcja wojny chocimskiej…