Pradawna łódź

Pradawna łódź

Autor: Zhang Wei

Pradawna łódź (Guchuan) to pierwsza pełnowymiarowa powieść Zhang Weia. Trzy pokolenia rodzin Sui. Zhao oraz Li. których losy nierozerwalnie się ze sobą splatają – czasem z tragicznymi skutkami – doświadczają kolejno skutków reformy rolnej. Wielkiego Skoku. klęski głodu w latach 1959–1961.

kampanii przeciw prawicowcom oraz rewolucji kulturalnej (1966–1976). podczas której zginęło według szacunków od dwudziestu do pięćdziesięciu milionów mieszkańców Chin.

Tytuł powieści pochodzi od znalezionego na brzegu rzeki kadłuba starożytnej drewnianej łodzi – jest to metafora dziejów Chin. których odzwierciedlenie

stanowią zmienne losy mieszkańców miasteczka. Powieść Zhang Weia to w chińskiej literaturze dzieło przełomowe. które przemawia

31.2: https://woblink.com/ebook/koszty-2019-po-zmianach-tomasz-krywan-153777u

Cena:


Na dobre i na złe

Autor: Magdalena Trubowicz

Jedna kamienica. dwa mieszkania. siedmioro przyjaciół – niech nie zmyli Was ten scenariusz. takiej książki jeszcze nie było!

Kłócimy się. wyzłośliwiamy. ale przede wszystkim rozmawiamy. Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Szukamy swoich drugich połówek i pomagamy w tych poszukiwaniach innym. Jesteśmy przyjaciółmi. Wiemy. że możemy na siebie liczyć. jesteśmy dla siebie wsparciem i będziemy ze sobą zawsze – na dobre i na złe. 

Bo przecież najlepszych przyjaciół poznaje się w kamienicy!

Przezabawna seria o grupie przyjaciół. których połączył wspólny adres i to samo poczucie humoru. Poznajcie Cypiska. Alicję. Krzyśka. Igę. Karolinę i Karola i dajcie się zaskoczyć – to historia inna niż wszystkie! 

Wydawnictwo: Czwa

Cena:


ISBN

9788366278615: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-singielki-malgorzata-mroczkowska-152032u

Cena:ebooki za darmo po polsku, książka online za darmo, anaruk chłopiec z grenlandii, mokradełko, serce gangstera anna wolf pdf chomikuj, adam sitarek, nagroda nike 2019 nominacje, dostojewski gracz, ostry dyżur online, ekspozycja zawodowa, grzegorz majchrzak, lód dukaj pdf, darmowe książki pdf do ściągnięcia…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin