Format

Format

EPUB.MOBI: 154280

https://woblink.com/ebook/trzy-sekundy-anders-roslund-borge-hellstrom-wojciech-lygas-154280u

Autor: Börge Hellström

Cena:


Food Pharmacy

Autor: Lina Nertby Aurell

Cześć! Jesteśmy Lina i Mia. Jako fanatyczki żywieniowe postanowiłyśmy – z pomocą profesora medycyny Stiga Bengmarka – wgryźć się w temat związku odżywiania ze stanem zdrowia. Zaczęłyśmy prowadzić bloga o diecie przeciwzapalnej i przetestowałyśmy na sobie różne sposoby odżywiania.

Czy słyszeliście. że za odporność organizmu w 80% odpowiada jelito grube? Czy wiecie. co jeść. aby uniknąć stanów zapalnych? Czy domyślacie się. co jest przyczyną większości dolegliwości? Oto sycąca porcja wiedzy doprawiona dobrym humorem.

Uwaga!

Skutki uboczne występujące po przeczytaniu naszej książki:

– nowe spojrzenie na jedzenie (podniebienie Ci podziękuje).

– mnóstwo energii (także w poniedziałkowe poranki).

– zadowolone bakteri

31.99: https://woblink.com/ebook/rok-krolika-joanna-bator-26701u

Cena:


Rosja

Autor: Edward Rutherfurd

Na kartach tej przebogatej powieści spotykają się chłop i jego pan. kozak i car. pop i Żyd. a ich losy splatają się w wielką rodzinną sagę. która płynie przez stulecia historii. odsłaniając przed nami kraj najbardziej niedostępny i tajemniczy: Rosję. Poprzez dzieje miasteczka leżącego na wschód od Moskwy Edward Rutherfurd buduje rozległą opowieść złożoną z zaskakujących sprzeczności rosyjskiego narodu i rosyjskiej kultury – opowiada o kraju ponurym i egzotycznym zarazem. brutalnym i romantycznym. zanurzonym w rytuałach i jednocześnie przesiąkniętym zabobonnymi lękami. Początki państwa ruskiego. okrutne najazdy tatarskie. panowanie Iwana Groźnego. dzicy Kozacy. Piotr I. Katarzyna II Wielka. czasy Wojny i pokoju. wreszcie dramat rewolucji październikowej i niezwykła współczesność – oto historia Rosji w tej fascynującej powieści. historia odtworzona z pasją i zachwycającym bogactwem szczegółów.

„Wspaniała lektura i wciągająca opowieść. Autorowi udało się uchwycić i oddać ogrom Matki Rosji. jej historię i jej możliwości”.

BOSTON SUNDAY HERALD

„Ta książka to zbiór wspaniale powiązanych ze sobą krótkich opowiadań z dużą porcją łatwej w odbiorze historii. Naprawdę znakomita lektura”.

THE TIMES

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 50.99flexitarianizm kinga paruzel, pole girl, wykłady z fizjologii człowieka tafil-klawe pdf, mroczniej pdf za darmo, zofia mąkosa, choroby środowiskowe, terra insecta. planeta owadów, bartosz kucia, wais r podręcznik pdf, malcolm gladwell poza schematem, habit zamiast szminki, sławomir magala, vetulani bez ograniczeń, zmuszona by zabić, olga tokarczuk dom dzienny dom nocny pdf, anihilacja tom 2, rany julek o tym jak julian tuwim został poetą pdf, grom w iraku, youtube ebook, umysł milionera książka…