Błękitne sny

Błękitne sny

Autor: Katarzyna Michalak

Czy będzie ono szczęśliwe? Los zdecyduje.

Leśna Polana to więcej niż dom. to bezpieczna przystań. Tutaj wszystko się zaczęło i tu wszystko się skończy. Jednak droga do ostoi spokoju nie jest prosta. Los nadal doświadcza tych. których kochamy. 

Majka i Marcin trafiają do szpitala w stanie krytycznym. Z nim jest lepiej. on przeżyje. ale ona…

Julia i Patryk zostają obdarowani najcenniejszym skarbem. Jednak ona nie jest gotowa na takie szczęście. zaś on sam przyjąć go nie może…

Gabriela i Wiktor mają szansę na stworzenie kochającej się rodziny. Lecz ona potrzebuje czasu. on zaś czekał wystarczająco długo…

Błękitne Sny to ostatni tom bestselerowej „Leśnej Trylogii”. opowieści o uczuciach silniejszych niż miłość i przyjaźniach trwalszych niż więzy krwi. 

22.99: https://woblink.com/ebook/w-ulamku-sekundy-alex-kava-5257u

Cena:


Człowiek z Wysokiego Zamku

Autor: Philip K. Dick

Powieść wyróżniona prestiżową nagrodą Hugo. najczęściej tłumaczona książka Philipa K. Dicka. którą napisał. radząc się… I-cing. Księgi Przemian!

Nieszczęścia. jakie wyrządza wojna ludności miast. granicom i państwom. opisują bataliści; zagrywkami polityków zajmują się stratedzy; zmagania wodzów analizują specjaliści od logistyki. rodzajów broni. gospodarki i szyfrów… Dicka interesowało to. co się wyprawia z duszami. Toteż odwracając w tej książce znane wszystkim losy wojny. pokazał historię jako udrękę. pułapkę. niezrozumiały spektakl wprawiający w przerażenie. wobec którego pozostajemy bezradni. Chyba że ocalejemy. że odzyskamy równowagę w wyniku kaprysu losu. Który czasem odpowiada na nasze starania. na modlitwy.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Zostań

Autor: Elle Kennedy

Hailey Taylor Emery podejrzewa. że ulubionym klientem w jej firmie – oferującej anonimowo wirtualnych asystentów – jest nikt inny jak gwiazda hokeja. Matt Eriksson.

Sprawdzenie tego w dokumentacji byłoby niezgodne z zasadami. niemniej kobieta jest przekonana. że każdego dnia wymienia wiadomości z mężczyzną. w którym od dawna się podkochuje. Hailey wciąż nie może dojść do siebie po rozwodzie. ale nie przeszkadza jej to w nieszkodliwym flircie przez internet. Przynajmniej do momentu. kiedy musi się spotkać z owym klientem twarzą w twarz. Wtedy zaczyna panikować. 

Matt Eriksson dobrze wie. co znaczy mieć złamane serce. Nie przebolał jeszcze rozpadu swojego małżeństwa i jako jedyny w drużynie odkrył pewną prawdę – hokej i stałe związki to toksyczne połączenie. Mężczyzna niemal nie widuje

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.4580 dni dookoła świata pdf, ocenia dzieła sztuki, anita czupryn, wlam sie do mozgu pdf, grzegorz załoga, histologia zabla, powieści fantastyczne, inteligencja erotyczna, tylko beatrycze, z afganistanu pl, tomek na wojennej ścieżce audiobook, jakub przytarski, jan twardowski książki…