203483

203483

14.99: https://woblink.com/ebook/piec-butelek-sherry-i-bukiet-roz-jonathan-trench-203483u

1

:

Cena:


Księżna Palliano

Autor: Stendhal

“Księżna Palliano” to opowiadanie Stendhala. słynnego francuskiego pisarza epoki romantyzmu oraz prekursora realizmu w literaturze.

Utwór opowiada historię Giovanniego Carafy. który został ustanowiony księciem Palliano przez swojego wuja. który wstąpił na tron ​​papieski z imieniem papieża Pawła IV. Giovanni zostaje oskarżony o zabicie swojej żony i rzekomego kochanka.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


Jeśli przyjdziesz

Autor: Nikodem Pałasz

Kacper Strzelec jeszcze chwilę temu znajdował się w 1984 roku. Teraz budzi się w 2017 i próbuje dojść do siebie. Skoki w czasie potrafią wywołać skutki uboczne. Oszołomiony chłopak stara się odnaleźć w nowej. zmienionej rzeczywistości. ale myśl o wydarzeniach z przeszłości. w których uczestniczył zaledwie parę dni wcześniej. nie daje mu spokoju. Pozornie wszystko skończyło się znacznie lepiej niż można by przypuszczać. a jednak Kacper czuje. że musi wrócić do Polski z poprzedniego ustroju. Tym razem jego wycieczka w przeszłość może nieść ze sobą znacznie poważniejsze konsekwencje…

„Jeśli przyjdziesz’ to kontynuacja losów bohaterów poprzedniej powieści Nikodema Pałasza „Jeśli wrócisz’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 24.99


1

:

:

Cena:


Nadzieja od nowa

Autor: autor zbiorowy

Nadzieja od nowa

Świąteczny minibook miesięcznika „Znak” powstał. by zamknąć pełen niepokojów i obaw annus horribilis. jakim był 2020 rok. rozmową o sprawach najważniejszych – przyjaźni. miłości. duchowości i nadziei.

Teksty do tego wydania wybieraliśmy w czasie rewolucji zachodzących w rozmaitych obszarach życia społecznego. Trwający wciąż Strajk Kobiet sprawił. że poczucie wspólnotowości kobiet przybrało na sile. Atmosfera solidarności obecna jest również w rozmowie z Justyną Czechowską i Julią Fiedorczuk. które opowiadają Annie Marchewce o potędze przyjaźni. podkreślając. jak ważnym doświadczeniem jest budowanie więzi między kobietami.

Ten rok był także wyjątkowy pod względem relacji. Lockdown w pewnym stopniu zweryfikował prawdę o naszych więzach z

:

Cena:sławomir mrożek słoń pdf, elle kennedy ryzyko pdf, autor kajko i kokosz, monopol na zbawienie, droga królów mobi, inni ludzie masłowska, ręka mistrza pdf, faraon ksiazka, ian kerner, kimberley freeman, zniszcz mnie anna langner, badanie focusowe, blanka lipińska audiobook, zaburzenia emocjonalne i behawioralne u dzieci pdf, wszechświat z niczego, plastusiowy pamiętnik pdf, tekieli joanna…