Diana. Moja historia

Diana. Moja historia

Autor: Andrew Morton

Kto może lepiej opowiedzieć historię księżnej Walii. niż sama Diana Spencer? Kto może szczerzej napisać o swojej samotności. kłopotach z bulimią. walce o synów i zdradach męża. który nawet w dniu ślubu nie ukrywał swojej fascynacji inną kobietą? Mija już 20 lat od tragicznej śmierci Diany. i tylko ta książka jest jedyną autentyczną i źródłową biografią księżnej Walii. w której powstaniu ona sama sekretnie brała udział! 

Szczera i wstrząsająca historia Diana Frances Mountbatten-Windsor z domu Spencer. opowiedziana jej własnymi słowami. ‚Diana. Moja historia’ to publikacja. która zmieniła rodzinę królewska już na zawsze!

Bardzo rzadko biografie królewskie pełnią tak decydującą rolę w życiu poddanych – Anthony Holden. Daily Mail Najlepiej ud

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


1

:

:

Cena:


Naga prawda

Autor: Vi Keeland

Prawda jest taka: jeśli dostajesz od losu drugą szansę. lepiej ją dobrze wykorzystaj.

Layla Hutton pracuje w nowojorskiej kancelarii i stawia wszystko na karierę zawodową. Kiedy więc dostaje od szefa propozycję reprezentowania prestiżowej firmy. przyjmuje ją bez wahania.

Jej nowy klient to Grayson Westbrook. TEN Grayson Westbrook. Ponad rok temu roztrzaskał jej serce na milion kawałków. Teraz stoi przed nią z nadzieją na drugą szansę. bardziej pociągający niż kiedykolwiek. Prawniczka musi zachować profesjonalizm i nie rezygnuje z obsługi firmy Graya.

Jeśli on sam chce od niej czegoś więcej. tym razem będzie musiał się naprawdę postarać. O ile Layla jako pierwsza nie ulegnie jego seksapilowi.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


ISBN

9788366074644: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/zapomnij-o-mnie-k-n-haner-133286u

Cena:


ISBN

9788365973078: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/laka-dave-goulson-karolina-iwaszkiewicz-34489u

Cena:


Pokochać Jasona

Autor: Ella Maise

Gorący hollywoodzki romans!

Już raz go pokochała. Teraz on zrobi wszystko. by ponownie zdobyć jej serce.

Olive Taylor właśnie napisała swoją pierwszą książkę. Romantyczna powieść jest na tyle dobra. że ruszają prace nad jej ekranizacją. W rolę głównego bohatera ma się wcielić gwiazdor Hollywood – Jason Thorn. Gorzej być nie mogło.

Przystojny Jason nie ma pojęcia. że postać z filmu jest inspirowana jego osobą. To właśnie on lata temu złamał serce Olive. która była w nim zakochana po same uszy. Teraz ich drogi znowu się krzyżują. Czy tym razem zwróci na nią uwagę?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 26.9


ISBN

9788366278516: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/stacja-jagodno-tom-ix-cisza-miedzy-dzwiekami-karolina-wilczynska-147845u

Cena:


Już nikogo nie słychać

Autor: Ryszard Ćwirlej

KRYMINAŁ RETRO NAJWYŻSZEJ KLASY!

Listopad 1926 roku. W Poznaniu krążą pogłoski o spodziewanej wizycie Piłsudskiego. Nad bezpieczeństwem Marszałka ma czuwać komisarz Antoni Fischer. Jednak napięta po przewrocie majowym atmosfera w kraju. narastające nastroje antysemickie oraz ciągle ścierający się bolszewicy i narodowcy nie ułatwiają komisarzowi zadania. 

Na domiar złego w mieście dochodzi do zbrodni. Młody praktykant znajduje ciało zastrzelonego właściciela zakładu pogrzebowego. Alojzego Kaczmarkiewicza. Jego siostrzeniec Anastazy Olkiewicz. zasłużony w czasie wojny bolszewickiej przodownik policji. za punkt honoru stawia sobie złapanie zabójcy. Niedługo potem. w podobny sposób. ginie działacz partii narodowej. mecenas Olgierd Witecki. Fischer nie ma ani chwili do stracenia. jak na

26.99: https://woblink.com/ebook/domowy-survival-krzysztof-lis-artur-kwiatkowski-30320u

Cena: Artur Kwiatkowski


Miłość made in China

Autor: Malovic Dorian

Ceniony reportażysta i znawca chińskiej kultury Dorian Malovic przemierzył Państwo Środka wzdłuż i wszerz. Rozmawiał z matkami. żonami. córkami. siostrami. konkubinami i prostytutkami. Wysłuchał ich najintymniejszych zwierzeń. po to by zbudować prawdziwy obraz miłości made in China.

Jak być nastolatką. wiedząc że trzeba znaleźć męża przed ukończeniem 25 roku życiu. by nie zostać sheng nu – resztką. której nie chce żaden mężczyzna?

Jak być kobietą. gdy to rodzice szukają dla Ciebie męża na ogromnym targu singli?

Jak być matką. kiedy każda kolejna ciąża grozi represjami ze strony Państwa?

A przede wszystkim – czy można kochać prawdziwie w świecie. w którym komunizm zniszczył wszystkie wartości poza bezwzg

39.9: https://woblink.com/ebook/dlaczego-milosc-rani-eva-illouze-23338u

Cena:paweł marzec, gupi muzg, antygona test online, bruno kreisky, szklany tron 6 pdf, psychologia a alchemia, rzuć palenie książka, ludzie bezdomni streszczenie szybkie, endeka, stephen king audiobook peb, gwarantowany dochód podstawowy, co nas nie zabije scott carney pdf, troskliwa, sekrety przodków, zwiążesz, anatomia głowy, podręcznik do anatomii, gawlin, finansowanie inwestycji, na starosc, voblink, czternasta kolonia, matthew walker…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin