ISBN

ISBN

9788366520097: Wydawnictwo

Format

16.45: https://woblink.com/e

Cena:


Nietykalny

Autor: Marek Stelar

W Szczecinie grasuje seryjny morderca. Swoje ofiary zabija bardzo brutalnie. a na miejscu zbrodni zawsze zostawia coś charakterystycznego. Nazywa siebie „Nietykalnym”. a w listach rzuca wyzwanie policji. Były policjant Dariusz Suder żyje na odludziu i święty spokój. którego tak szukał. zaczyna mu nieco doskwierać. Bez zastanowienia przyjmuje więc od komendanta wojewódzkiego propozycję nieformalnego dołączenia do zespołu powołanego w KWP w celu złapania mordercy. Kiedy Suder zaczyna śledztwo. „Nietykalny” obiera go sobie na osobistego wroga. A gdy wszystkie tropy okazują się fałszywe. policjanci zdają sobie sprawę. że w tej sprawie nie obowiązują żadne reguły.

Szczecin jeszcze nigdy nie był tak mroczny…

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Rozmowy z egzorcystami

Autor: Publikacja zbiorowa

Książka jest zbiorem wywiadów z egzorcystami z Polski. Włoch. Wielkiej Brytanii i Argentyny. uzupełnionych i poszerzonych w stosunku do publikowanych na łamach „Miesięcznika Egzorcysta”. Stanowi niepowtarzalne kompendium wiedzy na temat zagrożeń duchowych naszych czasów. Wśród poruszanych tematów znalazły się między innymi zagadnienia: stanów opętania i zniewolenia demonicznego. obecności magii i okultyzmu we współczesnej kulturze masowej. modlitw o uwolnienie i uzdrowienie. obciążeń międzypokoleniowych. Książka została opatrzona wstępem ks. prof. Aleksandra Posackiego. będącym dopełnieniem wyłaniającego się z rozmów obrazu duchowego współczesności o wyniki badań i obserwacji poczynionych praz Autora w Kazachstanie.

Wydawnictwo: Monumen

Cena: 16.9


Chłopiec z Burzy

Autor: Thiele Colin

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży ratuje życie trzem osieroconym pelikanom. Pisklęta. znalezione w gnieździe na wydmach. pod jego opieką wyrastają na piękne. silne ptaki. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca. pełna humoru i przygód opowieść o szczególnej więzi łączącej Chłopca z Burzy i Pana Parsifala – pelikana. który rezygnuje z wolności i wybiera przyjaźń z chłopcem.

Ekranizacja Chłopca z Burzy z Geoffreyem Rushem w kinach już w styczniu 2019 roku!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28model disc, agata ulanowska, z miłości? to współczuję. opowieści z omanu, kurowski wojciech, poprawioną, rodzina malory, friend zoned, w kregach wladzy tom 1 wotum nieufnosci, bedzie bolalo, virginia woolf własny pokój, nowa baśń wojownicy, maria szamot, rób to do czego jesteś stworzony pdf, książę machiavelli, kolokacje angielski pdf, oczy ciemności dean koontz, ania weber, nie patrz marcel moss, sp. z o.o. pisownia, remigiusz mróz immunitet pdf…