Gdzie jest happy end?

Gdzie jest happy end?

Autor: Krystyna Mirek

Jest wiele rodzajów szczęśliwych zakończeń

Liwia prowadzi zupełnie zwyczajne życie. Mieszka w szarym domu. samotnie wychowuje córkę i pracuje w korporacji. wypełniając wciąż te same zestawienia. Niezwykłe ma tylko imię i marzenia. o których nikt nie wie. Nie spodziewa się większych zmian. sądzi. że wie wszystko o sobie i swojej rodzinie.

Wkrótce jej czterdzieste urodziny. marzy . żeby choć raz odbyły się inaczej. Zanosi się jednak na kolejną. przygotowaną przez jej mamę. oszczędną kolację.

Kilka dni przed tym wydarzeniem codzienną rutynę zaburza nadejście tajemniczej przesyłki. Jest to kosz pełen dorodnych jagód. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego. gdyby nie fakt. że jej mama nagle zaczyna się zachowywać bardzo nieracjonalnie.

Ile wiemy o swoich rodzicach? Kim by

23.63: https://woblink.com/ebook/jak-nie-bac-sie-bliskosci-o-budowaniu-dobrych-wiezi-stefanie-stahl-marta-ksiazkiewicz-sylwia-milkowska-204172u

Cena:


ISBN

9788379767564: Wydawnictwo

Format

16.45: https://woblink.com/ebook/czern-kruka-ann-cleeves-129723u

Cena:


Czerwony świt

Autor: Jędrzej Pasierski

20 marca 2015 roku cała Polska wpatruje się w niebo i podziwia zaćmienie słońca. W tym czasie w swoim lofcie na warszawskiej Pradze umiera Sara Kosowska – wzięta aktorka młodego pokolenia. Policja podejrzewa morderstwo. Sprawą zajmuje się komisarz Nina Warwiłow. która niedawno wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Nie będzie jednak miała łatwego zadania. Przyjaciele ofiary plączą się w zeznaniach. jakby celowo chcieli zmylić tropy. Nina musi też odnaleźć tajemniczą nieznajomą. która w chwili śmierci Sary była w jej mieszkaniu. A wszystko to w błyskach fleszy. bo media śledzą każdy krok policji…

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.99


Czas tajemnic. Saga o Karli Linde tom 1

Autor: Marzena Rogalska

Pełna tajemnic saga Marzeny Rogalskiej

Bywa. że jeden człowiek potrafi odmienić nasze życie. Ukryta pod fortepianem w salonie krakowskiego mieszkania dziewczynka z ciekawością podsłuchuje rozmowę ukochanego ojca z dystyngowaną panią Doris. Niedługo małą Karolinę i dojrzałą kobietę połączy niezwykła więź.

Dorastająca Karla ma wszystko. by zawojować salony Krakowa. Młodziutka. śliczna. błyskotliwa dziewczyna z dobrego domu potrafi zawrócić w głowie. Gdy wyjeżdża z ojcem do Zakopanego. jej życie nabiera tempa i barw. Zafascynowana artystycznym światem. stopniowo odkrywa uroki flirtu. zabawy. a nawet hazardu. Świat dorosłych. w który wchodzi. jest jednak bardziej skomplikowany. niż może się wydawać.

Ale serce Karli nie potrafi zabić mocniej aż do

22.43: https://woblink.com/ebook/zakres-obowiazkow-anna-langner-206444u

Cena:


ISBN

9788324074501: Wydawnictwo

Format

20.45:

Cena:


Jelita wiedzą lepiej

Autor: Michael Mosley

Odpowiedni zestaw bakterii w przewodzie pokarmowym jest niezbędny do zachowania zdrowia. Tymczasem niewłaściwa dieta i nadużywanie antybiotyków niszczą naszą wewnętrzną florę bakteryjną. doprowadzając do współczesnych plag – alergii. nietolerancji pokarmowych i otyłości.

Podczas podróży przez jelito (dosłownie!) z doktorem Michaelem Mosleyem dowiesz się:

• jak diety oddziałują na bakterie jelitowe. wagę i poziom cukru we krwi.

• dlaczego ludzie różnie reagują na te same pokarmy.

• w jaki sposób jelita wpływają na osobowość i nastrój człowieka.

• jak dobrać właściwe pre- i probiotyki.

• co jeść. by uniknąć otyłości.

W książce znajdziesz także dwufazowy program odnowy mikroflory jelitowej oraz przepisy n

17.94: https://woblink.com/ebook/glosy-z-zaswiatow-remigiusz-mroz-177591u

Cena:


Piaskowa góra

Autor: Joanna Bator

Jadzia toczy się i kula. Dominika jest lekka i krucha. Gdyby Jadzia ją przysiadła. kostki córki chrupnęłyby jak wafelek do lodów. Jednak Dominika nadrabia szybkością. robi uniki. Podskakuje i wygina się jak zając z radzieckiej kreskówki. Każde zbliżenie Dominiki i Jadzi grozi kolizją. niebezpieczeństwo wzrasta proporcjonalnie do odległości. z jakiej na siebie wpadają. Jadzia jest zawsze w tym samym miejscu. to Dominika odlatuje lub nadlatuje lotem koszącym. Ląduje awaryjnie na Piaskowej Górze. aż iskry się sypią. zanim wyhamuje. i już po chwili wzbija się do lotu w obłoku kurzu.

[fragment]

Nominacja do Nagrody Literackiej Nike 2010

Joanna Bator – pisarka. Jest z wykształcenia kulturoznawczynią i filozofką. Doktorat z filozofii obroniła w Polskiej Akademii

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 19.75fizjoterapia książki, marek siemek, karolcia pdf za darmo, etyka normatywna, ibuk libra kod pin, gorki matka, podróżny książka, uczelnie techniczne, juliusz tuwim, stalowe szczury błoto, jk rowling biografia, laleczki skazańców, dziennik cwaniaczka pdf, ochrona osób i mienia książka pdf, ewangelia według jezusa chrystusa, 18 wheels of steel hard truck, piotruś pan bajka, dariusz wrzosek…