Do usług – Opowiadanie erotyczne

Do usług – Opowiadanie erotyczne

Autor: Luz Alicia

„Nie spuszczając z niej oka zabieram się za masturbację. Powoli zdejmuję jej majtki. którymi zakrywam jej usta. gdy otwiera oczy. Nie opiera się. Chce więcej. Knebluję ją. związuję liną ręce. ramiona i resztę ciała.’

Życie sapera na misji w Mali jest wypełnione zagrożeniami. zaskoczeniami i adrenaliną oraz ciągłym lękiem o utratę życia. Choć jest żonaty i sercem wierny swojej żonie. potrzebuje brutalnego seksu. by pozbyć się napięcia wywołanego pracą. Okazuje się. że podobnie czuje jego koleżanka. Lana. która czasem dołącza do niego w porannych przebieżkach. Wspólnie przekroczą wszelkie bariery.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


ISBN

9788380879812: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-strategii-barry-j-nalebuff-avinash-k-dixit-188280u

Cena: Avinash K. Dixit


Wydawnictwo

Filia: Format

192108

https://woblink.com/product-publication/download/192108/epub: 1

Cena:


Wiosna Kościoła. która nie nadeszła

Autor: Paweł Lisicki

Potrzebujemy radykalnej odnowy. powrotu do korzeni. dbałości o to. co święte

Dlaczego Kościół katolicki jest pogrążony w tak głębokim kryzysie? Jaka będzie nasza wiara po okresie zamkniętych kościołów? Czy uda nam się ocalić to. co w Kościele najświętsze?

Wyjątkowa rozmowa Pawła Lisickiego z biskupem Athanasiusem Schneiderem. niemieckim kapłanem od lat posługującym w Kazachstanie. pokazuje oblicze Kościoła. o którym często zapominamy. Rozmówcy stawiają odważne pytania i formułują trafne diagnozy chorób. które dotknęły Kościół. Zastanawiają się między innymi nad tym. z jakiego powodu biskupi nie reagują stanowczo na ruch LGBT+ i czy istnieje jeszcze w ogóle chrześcijańska Europa. Dlaczego abdykacja Benedykta XVI może być dla Kościoła tragiczna w skutkach? I czy iskra odnowy rzeczywiście wyjdzie z Polski? Głos biskupa Schneidera to odwaga głoszenia i wskazywania. czym dla katolika jest powrót do źródeł.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 34.9jaume cabre, paweł przywara, frank baum, dyplomacja kissinger, tomasz mróz pisarz, python dla dzieci programowanie na wesoło pdf, niebo na uwięzi, uwolnijcie nas stąd, wentz izabella, e książki po polsku, anna żurek, 365 dni fragment, czołgi z 2 wojny światowej, królewna żabka, nie mój dług pdf freedisc, ziemia obiecana autor, lato tove jansson…