Wszystko pod kontrolą

Wszystko pod kontrolą

Autor: Cathy Williams

Właściciel firmy transportowej w Londynie Damien Carver zamierza ukarać pracownicę. która próbowała dokonać defraudacji. Wstawia się za nią jej starsza siostra. Violet Drew. Jest gotowa na wszystko. by pomóc nieodpowiedzialnej Phillipie. Damien wpada na pomysł. jak wykorzystać determinację Violet do swoich osobistych celów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788301191962: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/biologia-systemow-strategia-dzialania-organ

Cena: 7.99


ISBN

9788380872356: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/everest-lidera-anna

Cena:


ISBN

9788307034553: Wydawnictwo

Format

31.45: https://woblink.com/ebook/bratanek-wittgensteina-bernhard-thomas-kedzierski-marek-147695u

Cena:


Siła jej piękna

Autor: Agnieszka Opolska

Osiem utalentowanych polskich autorek i jedno niełatwe zadanie — odnalezienie siły i piękna. które tkwią w każdej z nas. Opowiadania wchodzące w skład antologii są tak różnorodne jak kobiety. które je napisały. Autorki opowiadają o zwycięstwie w zmaganiach z przeciwnościami losu i osobistymi dramatami.

Czy twoja historia jest podobna? Czy teraz uwierzysz w siebie? Czy dotrzesz do ukrytej w tobie siły? Każda z nas jest inna. piękna na swój wyjątkowy sposób!

OD KOBIET DLA KOBIET

ODNAJDŹMY W SOBIE SIŁĘ I PIĘKNO! 

Kawałki szkła. niepewność unosząca się ponad stronami i mrok. który pochłonie was bez reszty. Przepadłam. teraz czas na was. „Alex bez lustra” to opowiadanie. które musicie przeczytać. Gorąco polecam.

<

https://woblink.com/ebook/wbrew-sobie-katarzyna-kolczewska-16926u: https://woblink.com/product-publication/download/16926/epub

Cena:


ISBN

9788380755130: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wiedzma-duszona-w-winie-marta-obuch-126217u

Cena:


Czołem. nie ma hien

Autor: Andrzej Meller

Światowa mekka outsiderów. wyrzutków. ludzi szukających schronienia przed prawem i kapitalizmem. Komunistyczne państwo okadzone marihuaną. w którym dobry biznes można zrobić na szkole kitesurfingu albo na domu publicznym.

Andrzej Meller. znany reporter. podróżnik. pokazuje nam Wietnam nieznany. Kraj. w którym na powojennych zgliszczach wyrosło mozaikowe. pełne paradoksów społeczeństwo. To tu Wschód spotyka Zachód. socjalistyczna władza brata się z wielkimi koncernami. a amerykański narkoman oddaje swoje serce wietnamskiej prostytutce.

„Na ulicy czuć dym kadzideł. bo sprzedawcy otwierają piszczące żaluzje sklepów i modlą się pod nimi trzymając zapalone kadzidła. które potem wbijają w owoce na ołtarzu. Pachnie także grillowanym mięsem. kawą i marihuaną. Kakofonia klaksonów. hamulce autobusów. pijane okrzyki i bity żywej muzyki dudnią i skrzeczą na zmianę. (…) Na przeciw nas grzmiąca muzyką knajpa z wielką głową byka. To otwarty 24/7 Klub Crazy Buffalo. (…) Mimo. że ledwie minęła piąta rano. ulice są pełne ludzi. Można powiedzieć. że Sajgon nigdy nie śpi w przeciwieństwie do Hanoi”.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99romeo i julia barańczak pdf, sztuka obsługi pdf, magiczne drzewo tom 10, grzegorz mucha, głupi goldberg, dziewczęta z auschwitz książka, mały powstaniec pdf, heszen psychologia stresu pdf, epublio, ostatnie chwile, osiedle żniw mróz, hotel pod jemiołą, mobi książki…