Pozory mylą

Pozory mylą

Autor: Diana Palmer

Cort Grier nie jest zwyczajnym ranczerem. Mimo pokaźnej fortuny nadal pracuje fizycznie na farmie. czego nie można powiedzieć o jego świeżo upieczonej nieznośnej sąsiadce. Minie Michales. Zapalczywa. śliczna Mina budzi w nim mieszane uczucia – drażni go. lecz zarazem zachwyca. rozbudzając w nim emocje. które jak sądził dawno już pogrzebał. Cort wie jednak. że zakochując się w dziewczynie z miasta. może się sparzyć…

Mina. autorka bestsellerowych powieści. nie spodziewała się. że los postawi na jej drodze mężczyznę w rodzaju tych. o których sama pisze. Zabójczo przystojny i męski Cort wydaje się postacią rodem z książki – jest uparty i mrukliwy jak typowy kowboj. i zawzięcie broni dostępu do swojego serca…

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 26.99


Zwyczaje pogrzebowe ludu polskiego

Autor: Adam Fischer

SPIS TREŚCI

 

I. WSTĘP

(1) Lęk przed śmiercią

(2) Przyczyny śmierci:

(3) Problem zwyczajów pogrzebowych

 

II. ZAPOWIEDZI ŚMIERCI

(4) Wycie psa

(5) Koń

(6) Kret

(7) Sowa i puszczyk

(8) Kruk i pokrewne

(9) Kukułka. sroka. sojka. jaskółka i dzięcioł

(10) Piejąca kura

(11) Wąż. łasica. świerszcz. trupia główka

(12) Dziwne odgłosy

(13) Spadanie obrazu

(14) Blask i dym świecy

(15) Niezwykłe zdarzenia w zajęciach rolnych

(16) Cień ludzki

(17) Żółta plama

(18) Brak tężca pośmiertnego

(19) Złowrogie sny

(20) Luźne przykłady

 

III. CHWILA KONANIA

(21) W obliczu śmierci

(22) Ciężka śmierć wynikiem zaklęcia lub czarów

(23) Cudow

35.9: https://woblink.com/ebook/male-sekrety-katarzyna-bienkowska-jennifer-hillier-200849u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/201139/epub

1:

:

Cena:


Królewicz-żebrak

Autor: Mark Twain

“Królewicz-żebrak” to powieść amerykańskiego pisarza Marka Twaina którego William Faulkner nazwał „ojcem amerykańskiej literatury”.

Powieść ta znana również pod tytułem “Książe i żebrak” opowiada fascynującą historię nagłej zamiany miejsc niezwykle podobnych chłopców: dziedzica tronu księcia Walii. późniejszego króla Edwarda VI i żebraka Toma Canty’ego.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę

Autor: Kiereś Emilia

GRATKA DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BOREJKÓW I „JEŻYCJADY” – BEZ WZGLĘDU NA WIEK I PŁEĆ!

W tej międzypokoleniowej książce znajdziecie wszystko. czego jeszcze nie wiecie o „Jeżycjadzie”. a co zawsze chcieliście wiedzieć.

Sprawdźcie. jak wyglądał Ignacy Borejko w wieku chłopięcym i skąd się wziął serwis Nowakowskich. obejrzyjcie jedyną zachowaną fotografię Pieska Genowefy Bombke i zachwyćcie się detalami jeżyckiej architektury.

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę to ponad 130 alfabetycznie ułożonych haseł. kolorowe zdjęcia. nigdy dotąd niepublikowane ilustracje. ciekawostki. anegdoty. cytaty i powiedzonka.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 49.99


Plotkara 11: Nie zapomnij o mnie

Autor: Cecily von Ziegesar

Nate i Blair są znowu parą. z czym po raz kolejny nie może pogodzić się Serena. Dobry nastrój Blair pryska. gdy dziewczyna dowiaduje się. że jej matka planuje wyprowadzkę do Los Angeles. Dan nie jest pewien swojej orientacji seksualnej. a twierdzenie. iż może być gejem okazuje się fascynujące dla jego matki. Nate nie pojedzie do Yale. Ma powtórzyć ostatni rok nauki w szkole średniej.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99anatomia człowieka po niemiecku, drewa tomasz, haner złe miejsce, damian król, wot i my sprawdziany, kępiński lęk, niemiecki bękart pdf, jack ketchum dziewczyna z sąsiedztwa pdf, skamander program, choroby wewnętrzne pdf, księgarnia ebook, korzenie zła, kosmologia filozofia, bracia karmazow, dżuma ebook, serce z cierni, narodziny cywilizacji wysp brytyjskich…