Podwodne asy Pacyfiku 1941-1945.

Podwodne asy Pacyfiku 1941-1945.

Autor: Tadeusz Kasperski

Osobno i szczegółowo przedstawione są cztery największe sukcesy amerykańskich podwodniaków: zatopienie japońskich wielkich lotniskowców floty Taihō i Shōkaku. pancernika Kongō i największego lotniskowca II wojny światowej – Shinano. 

Autor przybliża czytelnikom postacie najlepszych podwodniaków U.S. Navy. a także całe tło wojny podwodnej na Pacyfiku. specyfikę działań na tym teatrze wojny i wszelkie problemy z tym związane. Grupa prezentowanych 25 okrętów stanowiła zaledwie 10% amerykańskich sił podwodnych. a zatopiła aż 468 potwierdzonych obecnie japońskich pełnomorskich jednostek wojennych i handlowych. To łącznie aż jedna trzecia spośród wszystkich zatopionych przez okręty podwodne japońskich okrętów i statków podczas wojny na Pacyfiku. Zaletą książki jest odkrycie

39.99: https://woblink.com/ebook/jeremi-wisniowiecki-1612-1651-tomkiewicz-wladyslaw-175038u

Cena:


ISBN

9788324171330: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/nieznana-milosc-julie-a-long-aleksandra-januszewska-ewa-ratajczyk-175335u

Cena:


ISBN

9788366360723: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/nigdy-wiecej-anna-zamojska-175445u

Cena:


Bezsilność i zemsta prawdy

Autor: Konrad T. Lewandowski

W Bezsilności i zemście prawdy Konrad T. Lewandowski wziął pod lupę cywilizację Zachodu. Czy sukces lewicy wziął się z piekła Verdun? Dlaczego prawica – i wartości. jakie reprezentuje – są praktycznie w odwrocie? Jakie zagrożenia niosą ze sobą feminizm oraz pauperyzacja nauki i mediów? Czy religia ma przed sobą przyszłość. a jeśli tak – to jaką? I czy czas wyczekiwać nowego Księcia?

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 23.9


Finansowanie dla startupów

Autor: Franciszek Migaszewski

PRZEWODNIK PRAKTYKA

Książka jest poradnikiem przeznaczonym dla osób zakładających startupy i negocjujących warunki umów z inwestorami. Autor jest przedsiębiorcą. który na własnej skórze przekonał się. jak trudne mogą być negocjacje z inwestorem i jakie pułapki oraz wyzwania czekają ambitnego założyciela startupu w zderzeniu z profesjonalnym inwestorem. Negocjacje są jak gra w szachy. w której trzeba przewidywać nie tylko swoje ruchy. ale przede wszystkim ruchy inwestora. który z reguły ma ogromną przewagę doświadczenia. A ponieważ umowę inwestycyjną negocjuje się tylko raz. warto i trzeba dobrze się przygotować do negocjacji.

JAK NEGOCJOWAĆ

Książka składa się z trzech części i omawia: przebieg negocjacji. klucz

37.8: https://woblink.com/ebook/zlo-jak-powstaje-w-nas-julia-shaw-anna-cichowicz-175484u

Cena:warsztaty stylu, oczyszczanie nerek, michał zichlarz, czasopismo naukowe, czasowniki hiszpańskie pdf, królowie przeklęci pakiet, rage 2 poradnik, w pustyni iw puszczy online, skandale angielskich dworów, vincent sarah brianne pdf pl, chyłka ekstradycja, ashes and diamonds, oczy wilka alicja sinicka pdf chomikuj, grzeczność w komunikacji językowej pdf, narzeczona kiera cass, asymetria lisa halliday, łowca szpiegów, do wszystkich chłopców których kochałam ps, sąsiedzi z piekła rodem 2, bestariusz słowiański, zespół ostrego brzucha, współczesne teorie socjologiczne, poczatek swiata…