Mademoiselle Oiseau w Argentynii

Mademoiselle Oiseau w Argentynii

Autor: Andrea de la Barre de Nanteuil

Opowieść o przyjaźni między bezczasową damą i nieśmiałą dziewczynką. O życiu. miłości i marzeniach. A także o tym. że to. co zbyt piękne. żeby było prawdziwe. czasem okazuje się najprawdziwszą prawdą!

Już wiosna! W Alei Minionych Czasów krzaki róż puszczają pierwsze błyszczące listeczki. lecz Mademoiselle Oiseau jest melancholijna i przygnębiona… Czyżby nie lubiła wiosny? A może dość ma już kotów. ptaków. latających dywanów i naszyjników z pereł? Czy nowa wyprawa w towarzystwie Isabelli przywróci jej dobry nastrój i natchnie do nowych. zwariowanych pomysłów?

Ponad dachami Paryża leży Srebrna Kraina. Argentynia. Jest daleko i całkiem blisko. Łatwo do niej dotrzeć lecz trudno znaleźć drogę powrotną. To miejsce. w którym spełniają się marzenia. śnią się najdziwniejsze sny i dzieją się rzeczy zupełnie magiczne. Pośród porcelanowych skarbów. wielobarwnych motyli oraz ekscentrycznych mieszkańców tej osobliwej krainy ożywają stare wspomnienia. rozwiązują się tajemnice i wszystko w zaskakujący sposób łączy się ze sobą… Może to więc nie przypadek. że szalona. cudowna Mademoiselle Oiseau i dziewięcioletnia Isabella stały się najlepszymi przyjaciółkami?

Andrea de La Barre de Nanteuil (ur. 1976) – mieszka w Paryżu. zawodowo zajmuje się modą jako specjalistka PR. Ukończyła Uniwersytet w Lund. studiowała też w ESCP Europe w Paryżu. Jest autorką czterech książek dla dzieci: Historia Mademoiselle Oiseau. Mademoiselle Oiseau i listy z przeszłości. Mademoiselle Oiseau w Argentynii oraz Pokaluren irrar vilse.

Lovisa Burfitt (ur. 1973) – jedna z najzdolniejszych współczesnych skandynawskich ilustratorek. Absolwentka Szkoły Mody Beckmana oraz Królewskiego Instytutu Sztuki w Sztokholmie. Po studiach zamieszkała w Paryżu. gdzie rozwinęła karierę jako projektantka mody i ilustratorka. Obecnie mieszka w Aix-en-Provence.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


ISBN

9788380170353: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wiezi-spoleczne-w-kulturze-politycznej-przypadek-maroka-na-tle-innych-panstw-arabskich-agnieszka-syliwoniuk-146963u

Cena:


E-sprawozdania.102 odpowiedzu na trudne pytania

Autor: Gyöngyvér Takáts

Od 1 października 2018 r obowiązuje nowelizacja ustawy o rachunkowości. która narzuciła elektroniczną formę sprawozdań finansowych oraz wymóg przesyłania ich do Krajowego Rejestru Sądowego i do Krajowej Administracji Skarbowej. Do wysyłania e-sprawozdań są zobowiązane wszystkie podmioty stosujące ustawę o rachunkowości. Nadal mają one wiele wątpliwości z tym związanych.

Publikacja jest zbiorem odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Czytelników. Zostały one uporządkowane w bloki tematyczne dotyczące:

● wymagań technicznych. terminów oraz podpisywania e-sprawozdań kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.

● spółek osobowych. spółek cywilnych i spółek działających w war

19.92: https://woblink.com/ebook/ppk-poradnik-pracownika–147376u

Cena:



pdf książki, wiedzmin pdf, prezes i spółki, radiołączność kolejowa, niedyskretnik, magda stachula w pułapce, małżeńska pułapka, rachunkowość pdf, "naukowcy spod czerwonej gwiazdy", harlequin chomikuj 2019 nowe, godzina pąsowej róży pdf, nie blefuj, instrukcja obsługi faceta pdf, kundzia, milewski podstawy ekonomii pdf, klątwa neferet, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi lektor, umysł milionera dawid piątkowski, poezja sztuka, ajahn brahm książka, polskie książki obyczajowe, carl von clausewitz o wojnie, segmentacja obrazu…