Dojrzałość wzruszeń

Dojrzałość wzruszeń

Autor: Masłowska-Burnos Alicja

W życiu po każdej zawierusze przychodzi czas spokoju – cierpienie i szczęście naturalnie się równoważą… Czy na tym właśnie polega dojrzałość wzruszeń? 

Marcin. młody psycholog. poznaje fascynującą Mirandę. Dla dziewczyny gotów jest przenieść się na drugi koniec Polski i zacząć nowe życie. Wraz z ukochaną wynajmuje restaurację na owianym złą sławą wzgórzu w Złychwidokach.

Gdy babcia Marcina. która wychowywała go od małego. umiera. chłopak zaczyna stopniowo odkrywać tragiczną tajemnicę związaną ze swoim pochodzeniem. Kim byli rodzice bohatera? Co skrywała przed nim przez lata babcia Zofia? Pytania mnożą się. tymczasem Marcin otrzymuje kolejny cios od losu… Czy uda mu się podźwignąć?

Alicja Masłowska-Burnos to po

:

Cena:


Gdy nadeszło życie

Autor: Aneta Krasińska

Znajomi z liceum spotykają się na czterdziestych urodzinach Marceliny. Podczas imprezy jej przyjaciółka Magda trafia do szpitala. Koleżanki i partner starają się ją wesprzeć w trudnych chwilach. choć temperament kobiety znacznie utrudnia im działanie. Nieopatrznie zadane pytanie uruchamia lawinę wspomnień. Mimo upływu lat koszmary dręczą Magdę. Okrutny los zakpił z jej uczuć. planów i marzeń o przyszłości u boku ukochanego. Czy po dwudziestu latach zdoła się otrząsnąć i ucieszą ją zmiany? Ile kłamstw tkwi w każdym w nas?

Gdy nadeszło życie to druga część trylogii. Każdy tom poświęcony jest rozterkom innej osoby w związku z wydarzeniami z czasów liceum. gdy tworzyli zgraną grupę z nadzieją patrzącą w przyszłość.

W przygotowaniu: Gdy powrócił spokój.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Tim Cook. Człowiek. który wzniósł Apple na wyższy poziom

Autor: Leander Kahney

Śmierć Steve’a Jobsa była wielkim ciosem dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm wszech czasów. Jobs był nie tylko założycielem i legendarnym dyrektorem generalnym Apple – był również ucieleśnieniem kultowej marki. Trudno było sobie wyobrazić. że ktokolwiek mógłby go zastąpić. a już szczególnie Tim Cook.

Tymczasem za kadencji Cooka firma potroiła wartość akcji. stała się pierwszą firmą na świecie wycenianą na ponad bilion dolarów. wprowadziła na rynek Apple Watch. Obecnie Apple z nowym liderem ma się lepiej niż dobrze.

Leander Kahney. opierając się na wielu rozmowach z osobami wewnątrz Apple i z najbliższego otoczenia Cooka. opowiada inspirującą historię o tym. jak jeden człowiek zastąpił kogoś niezastąpi

39.9: https://woblink.com/ebook/krew-swietych-i-jej-tajemnice-henryk-bejda-160743u

Cena:


ISBN

9788362238477: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/vegan-freak-bob-torres-jenna-torres-161433u

Cena: Jenna Torres


ISBN

9788376868288: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/trylogia-mocy-i-szalu-2-szal-anna-lewicka-154363u

Cena:


Top dogg

Autor: Jens Lapidus

Tajemnicza grupa wpływowych mężczyzn przez dziesięciolecia wykorzystywała seksualnie nastolatki. brutalnie uciszając każdego. kto tylko spróbował ją zdemaskować.

 

W trzeciej części cyklu o osobliwych partnerach. eksgangsterze Teddym i adwokatce Emelie. sprawa siatki powraca i zyskuje na aktualności. Utworzona przez policję specjalna jednostka ma za zadanie odkryć. kto należał do szajki. ale śledztwo tkwi w martwym punkcie. Do tego jedyna z wykorzystywanych kobiet. która zgodziła się zeznawać. zostaje zamordowana. Zdesperowana Emelie zwraca się o pomoc do swojego byłego partnera i kochanka. Ktoś jednak próbuje zmylić ich trop. sięgając po ekstremalne środki.

 

Nikola. siostrzeniec Teddy’ego. postanawia nie popełniać przestępczych błędów wuja. Ale gdy w porachunkach gangsterskich gi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9emancypacja kobiet lalka, konsorcjum tom 2 doci, inwentaryzacja pdf, bitwy polskiego września, magiczne drzewo czerwone krzesło tekst pdf, kłyszejko stefanowicz ćwiczenia z biochemii pdf, duma i uprzedzenie jane austen, eric emmanuel schmitt książki, finansowanie oświaty w polsce, prosperita aktywna, tajemnicze zgony, twardoch pokora, hejterstwo, maciej jędrusik, książki księdza kaczkowskiego, andrzej milecki…