Anielski puch

Anielski puch

Autor: Marika Krajniewska

Wszystko się może zdarzyć. jeżeli tylko pozwolisz sobie na marzenia…

Anna. Zofia i Natalia – trzy kobiety z różnych pokoleń. które oprócz więzów krwi łączy to. że nigdy nie miały szczęścia do związków. Mężczyźni w ich życiu pojawiali się i znikali. co tylko umacniało je w przekonaniu. że jeżeli umiesz liczyć. to licz tylko na siebie. Jednak w głębi serca każda marzy o tym. że kiedyś. gdzieś. spotkają kogoś. kto…Ale o tym piszą tylko w listach do Świętego Mikołaja. które co roku tradycyjnie wysyłają.

Więc gdy w życiu Anny pojawia się Wiktor. intrygujący chirurg po przejściach. trudno jej uwierzyć. że to się dzieje naprawdę i robi wszystko. żeby pokrzyżować plany przeznaczeniu. Zofia natomiast ulega urokowi mężczyzny z przeszłości. którego tajemniczość budzi ni

8.49: https://woblink.com/ebook/echa-muzyczne-boleslaw-prus-197710u

Cena:


Bajki i baśnie tom II

Autor: Bracia Grimm

“Bajki i baśnie” Tom II to zbiór 21 wspaniałych opowieści spisanych przez Braci Grimm. Jednych z najsłynniejszych twórców bajek oraz baśni w historii literatury.

W tomie drugim znajdują się takie ponadczasowe bajki i baśnie jak Kopciuszek. Śnieżka. Zaklęta królewna czy Czarowny kwiat oraz wiele. wiele innych.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


Pamiętnik egotysty

Autor: Stendhal

“Pamiętnik egotysty” to powieść Stendhala. słynnego francuskiego pisarza epoki romantyzmu oraz prekursora realizmu w literaturze.

“Pamiętnik egotysty” to druga z powieści Stendhala o charakterze autobiograficznym — po “Życiu Henryka Brulard”. Została opublikowana w 1892 roku. Dotyczy życia Stendhala w Paryżu w latach 1821–1830. Opisuje różne relacje z ludźmi — zarówno towarzyskie. jak i z kobietami. Opowiada także o swojej podróży do Anglii. w celu zobaczenia sztuk Szekspira. którego uznaje za jedną z najważniejszych osób w życiu. Powieść nie została ukończona i opublikowano ją wiele lat po śmierci autora.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Alfabet drogi do sukcesu

Autor: Beata Grzywacz

Jeżeli bijesz się z myślami. szukając odpowiedzi. co zmienić w swoim życiu. aby żyć lepiej. pełniej i radośniej. ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej garść porad o zarządzaniu sobą w czasie. mądrym wyznaczaniu celów i marzeniach. które nie znają granic. Autorka nie tylko zaprasza Cię w podróż. ale jest też wiernym towarzyszem wyprawy. której celem jest odkrycie własnych możliwości i pokonanie przeszkód. które stają na naszej drodze.

 

„Alfabet drogi do sukcesu” to książka napisana przez kogoś. kto sam przeszedł długą i mozolną drogę. aby odnaleźć siebie.

Znana psycholożka. trenerka. coach – I. Majewska-Opiełka. napisała: ‚Ta książka może być inspiracją dla wielu kobiet. Najczęściej najbardziej inspirują nas nie znawcy tematu. którzy oddaleni są od nas o l

:

Cena:wroniec, granica wszechświata, w kręgach władzy mróz, na zdrowie porady dr górnickiej pdf, anioły i demony pdf, badanie podmiotowe pacjenta, follett stulecie, książka o kukuczce, opowiadania erotyczne autobus, jarosław grzędowicz książki, nie jedną, z czapla w wierszu, księga siusiaków, na wieki wieków amant, sztuka kobiecości książka, reguły decyzyjne…