ISBN

ISBN

9788376429977: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/stan-nie-blogoslawiony-magdalena-ma

Cena: 28.8


Jak wynaleźć wszystko

Autor: North Ryan

Najzabawniejszy poradnik dla zagubionych podróżników!

Jak można zmieścić całą wiedzę ludzkości w jednej książce? Z pozoru wydaje się to niemożliwe. jednak wszystko stanie się jasne. jeśli dodamy. że tą książką jest poradnik dla podróżujących w czasie. którzy bezpowrotnie utknęli w odległej przeszłości. Skoro nie można wrócić do teraźniejszości. trzeba samemu wynaleźć wszystko. czego nam potrzeba!
Książka zawiera wiedzę o nauce. inżynierii. sztuce. wszystkie fakty i liczby. które pozwalają człowiekowi bez żadnego wcześniejszego przygotowania zbudować od podstaw całą cywilizację. Stworzenie cywilizacji zajęło ludzkości mnóstwo czasu. jednak z tym poradnikiem. można to zrobić naprawdę szybko. Nie trzeba przez setki tysięcy lat tkwić w ciemnościach. by stworzyć język. zacząć hodować kozy. ani cierpliwie czekać. aż rozwój techniki pozwoli na wytwarzanie układów scalonych do komputera. Można wynaleźć to wszystko w jeden wieczór. A przy okazji doskonale się bawić!

Ryan North jest kanadyjskim pisarzem. twórcą komiksów i programistą komputerowym. Studiował na Carleton University. a następnie University of Toronto. Specjalizuje się w lingwistyce komputerowej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


ISBN

9788328712478: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/szeptacz-pawel-wolak-alex-north-170691u

Cena:


ISBN

9788381711906: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/wewnetrzne-dziecko-pdf-huhn-susanne-154121u

Cena:kaja puto, opowieści z narnii ebook, zbigniew zawadzki, pokoj motyli, agnieszka ogonowska, psychosomatyka książki, sowa andrzej leon, o. joachim badeni, jedz i biegaj, hanna bakuła książki, dobre ciastko, była sobie rzeka, pypcie, ewangelia z komentarzem na każdy dzień, miłość to nie pluszowy miś mp3, mroz hashtag, jack campbell zaginiona flota, mimetyka, insulinoopornosc w polskiej kuchni, katastrofy antropogeniczne, pośpiechu, książki nowości warte przeczytania, o prawie słusznym perspektywa systemu prawa stanowionego…