Czarci pył

Czarci pył

Autor: Majewski Mariusz

Czarci pył między swoimi okładkami kryje najstraszliwsze horrory. jakie możemy sobie wyobrazić. Nie demony czy upiory znane nam ze świata wyobraźni. lecz ludzkie słabości i nieszczęścia. które prowadzą ku czynom strasznym. Pedofilia w Kościele. nagła śmiertelna choroba. brak akceptacji – to tylko niektóre z przekleństw. które dotkną bohaterów.

Zanurz się w świat Czarciego pyłu. Ale pamiętaj – to jest lektura tylko dla odważnych.

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 24.9


Oliwer Twist

Autor: Karol Dickens

Powieść „ Oliwer Twist ” to dzieło ukazujące życie XIX-wiecznego społeczeństwa angielskiego i prawa nim rządzące.

Tytułowy bohater jest sierotą. Wraz z innymi pozbawionymi rodziny dziećmi został umieszczony w sierocińcu. Cierpi tam głód i zimno. Nieludzkie traktowanie dzieci z przytułku niejednokrotnie kończy się dla nich śmiercią.

Oliwer. któremu udało się przeżyć mimo wszystko. w dniu swoich dziewiątych urodzin zostaje zabrany do kolejnego przytułku. Ma w nim zdobyć wykształcenie i nauczyć się pożytecznego rzemiosła. Tu także jest głodzony i poniewierany. Gdy pewnego dnia prosi o dokładkę. zostaje wyrzucony i odtąd musi sobie radzić sam. Naturalną koleją rzeczy chłopiec trafia do środowiska przestępczego. gdzie uczy się. ja

:

Cena:


Metoda: Pamiętając o Wczoraj. Opiekując się Dzisiaj – sprawdź. jak ją wykorzystać w usprawnianiu seniorów

Autor: Praca Zbiorowa

Terapię seniorów można oprzeć na filozofii Dekalogu Zdrowego Trybu Życia i metodzie: Pamiętając o Wczoraj. Opiekując się Dzisiaj. Z e-booka dowiesz się. jaki jest gotowy scenariusz terapii zajęciowej i jaki może odnieść skutek.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 19.9nowela bolesława prusa, strażnik kruków, matematyka klasa 7 sprawdziany pdf, resortowe dzieci politycy, kodeks karny audiobook, historia pewnej niewierności, krakowiak mp3, barwy szczęścia 1662, quiz religijny dla młodzieży, audiobooków, zegadłowicz pisarz, bader online pl, bill bass trupia farma…