Rachunek za szczęście. czyli caffe latte

Rachunek za szczęście. czyli caffe latte

Autor: Karolina Wilczyńska

Kawiarenka za rogiem to miejsce. do którego chce się wracać!

Miłka próbuje poradzić sobie z problemami w kawiarence. ale niełatwo myśleć o pracy. gdy życie osobiste znowu się komplikuje. Na dodatek tajemnicza właścicielka kamienicy robi wszystko. by doprowadzić do zamknięcia lokalu.

Co na to Tymon? Kto będzie dla Miłki wsparciem w trudnych chwilach? Czy pani Wera wywróży bohaterce dobrą przyszłość? A może przepowie kolejne problemy?

Wiele emocji. codzienne zmagania i nieoczekiwane wydarzenia. a do tego aromatyczna kawa i bohaterowie. których znacie i lubicie. Zapraszamy do Kawiarenki za rogiem!

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Aleja Narodowa

Autor: Jaroslav Rudiš

Tym razem autor wpadł w furię. Powieść ułożył jak manifest. O kapitalizmie. komunizmie. miłości – owszem. czułości – no. powiedzmy. Z bohaterem Samo Zło. Jak zawsze błyskotliwy. bardziej niż zwykle przewrotny. ciągle chwilami zabawny. Wkurzony. Totalnie zaskakujący’. (Aleksandra Boćkowska)

Wydawnictwo: Książkowe Klimaty

Cena: 25


Peter and Wendy

Autor: James Matthew Barrie

Język angielski

Poziom B1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Peter and Wendy przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Peter and Wendy dostępne na poltext.pl/pobierz

C

36.2: https://woblink.com/ebook/przyszlosc-umyslu-dazenie-nauki-do-zrozumienia-i-udoskonalenia-naszego-umyslu-michio-kaku-12417u

Cena:


1

Autor: Hermawan Kartajaya

Iwan Setiawan

:

Cena:


Córka Stalina

Autor: Rosemary Sullivan

Jesteś córką Stalina. Jesteś więc martwa za życia. Twoje życie dobiegło już końca. Nie żyjesz własnym życiem ani żadnym innym. Istniejesz tylko jako dodatek do pewnego nazwiska.

Swietłana Alliłujewa

Stalin kochał tylko ją. Ta miłość jednak nie mogła przynieść nikomu szczęścia. Choć Swietłana dorastała w złotej klatce kremlowskich pałaców i traktowano ją jak księżniczkę. jej losy naznaczone były tragedią. Osaczona przez ojca i totalitarny system. musiała podporządkować swoje życie regułom okrutnego reżimu. Jej matka popełniła samobójstwo. ukochany trafił do gułagu. członkowie rodziny i przyjaciele znikali w tajemniczych okolicznościach. Chociaż pragnęła tylko miłości i akceptacji. po kolei traciła tych. których kochała. Uporczywie szukając wł

29.9: https://woblink.com/ebook/wiedzma-duszona-w-winie-marta-obuch-126217u

Cena:


Przepaść

Autor: Paver Michelle

Przeszłość nie chce być pogrzebana. A prawda wcale nie wyzwala.

Himalaje. rok 1935.

Kanczendzonga. Mityczna góra. trzeci co do wielkości szczyt na Ziemi. Jej lawiny są zabójcze. a rozrzedzone powietrze i ekstremalne wysokości wywołują zaburzenia. które mogą doprowadzić do obłędu. 

Pięciu Anglików wyrusza z Dardżyling. pragnąc zdobyć święty szczyt. Ich odwaga i upór nie zachwieją się. aż do czasu… Góra nie jest ich jedynym przeciwnikiem – jeszcze jedno. koszmarne niebezpieczeństwo czai się w przepaści…

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788324057788: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/milosnicy-czterech-kolek-czesc-2-jesionowski-michal-174785u

Cena:tomasz jelonek, ekonomia dla bystrzaków, chlopak ktory o mnie walczyl pdf, cham niezbuntowany audiobook, konstytucja książka, krzysztof rutkowski pisarz, dług nina g jones, umysł miliardera, streszczenie lektury ania z zielonego wzgórza, za miasto arras, modele komunikacji marketingowej, diagnostyka pedagogiczna pdf, chłopak z katynia, materiały do nauki angielskiego pdf, nikita pietrow…