Pamiętam

Pamiętam

Autor: Agnieszka Janiszewska

Dwadzieścia lat po zakończeniu II wojny światowej z Paryża do Warszawy przyjeżdża młoda kobieta. Izabella Seigner. aby odszukać i poznać rodzinę swojej zmarłej matki.

Prowansja. Paryż. Lyon. majątek ziemski w Bolesławicach oraz Warszawa – oto miejsca. w których rozgrywa się nie tylko piękna. ale i mądra historia o miłości i nienawiści. A także o tym. jak wiele zależy od nas samych.

Pamiętam opisuje skomplikowane losy czterech związanych ze sobą kobiet. których życie toczy się na tle dramatycznych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Odwzorowany z talentem malarza portret rodziny. której członkowie. wbrew niesprzyjającym okolicznościom. usiłują kochać. realizować pragnienia. dokonywać dobrych wyborów. a przede wszystkim nigdy nie poddawać się.

31.9: https://woblink.com/ebook/poranki-na-miodowej-1-joanna-szaranska-182678u

Cena:


Too Late

Autor: Colleen Hoover

Asa prowadzi nielegalny biznes. jest obsesyjnie zakochany w Sloan. Nie cofnie się przed niczym. by zniszczyć każdego. kto choć spróbuje stanąć między nimi. Sam natomiast pogrąża się w uzależnieniu od imprez. narkotyków. seksu.

Sloan jest gotowa znieść wiele. nawet jeśli ceną jest jej godność. Tkwi w toksycznym związku. by… zapewnić opiekę niepełnosprawnemu bratu. Jest stale obserwowana i musi być Asie posłuszna. Straciła nadzieję. że mogłaby się z tego piekła wyzwolić.

Jednak życie rzuca jej kolejne wyzwanie: stawia na jej drodze Cartera. Dziewczyna obawia się go. ale nie jest w stanie mu się oprzeć. Rozpoczyna się ryzykowna gra. w której nie ma miejsca na błąd. a stawką jest życie – nie tylko Sloan.

Poznaj historię uzależniającą jak narkotyk. w której namiętność przekracza

24: https://woblink.com/ebook/boss-sierra-cartwright-28818u

Cena:


Shinrin-yoku

Autor: Francesc Miralles

Wiedza ta od stuleci stanowi fundament filozofii i medycyny japońskiej. ale dopiero niedawno sztuka shinrin-yoku. poparta naukowymi dowodami. zaczęła fascynować ludzi Zachodu. Shinrin-yoku to dosłownie „sztuka kąpieli leśnych” lub inaczej „sztuka zanurzenia się w zieleni”.

W naturze znajduje się wszystko. czego człowiek potrzebuje do osiągnięcia stanu równowagi i spokoju. Shinrin-yoku uczy. jak obcować z przyrodą tak. by wyciszyć myśli. wzmóc koncentrację. poprawić kondycję fizyczną. a przede wszystkim odzyskać radość i witalność.

Dzięki tej książce dowiesz się:

– jakie miejsca wybrać. by znaleźć ukojenie i spokój. a jakie by odzyskać energię i witalność;

– dlaczego warto spacerować bez celu i zgubić się w lesie;

– jak

31.9: https://woblink.com/ebook/wiezy-krwi-hanna-gren-185641u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/124324/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:głosy z zaświatów mróz, książki dla dzieci pdf, fizjologia wysiłku fizycznego pdf, z każdym oddechem pdf, sobczak czerwień, tajemnice medjugorie, anastasia tekst, aubena grabowska, łukasz orbitowski żona, stachursky – szampan i truskawki chomikuj, hate to love you tijan pdf, sam kean, rachunek różniczkowy i całkowy pdf, ibuk libre, złote myśli o pieniądzach, słuchaj swojego serca pdf, akademia nocnych łowców, godzina pąsowej róży pdf, podstawy dietetyki książka pdf…