ISBN

ISBN

9788381195447: Wydawnictwo

Format

6.9: https://woblink.com/ebook/resztki-zycia-jozef-ignacy-kraszewski-146340u

Cena:


Planeta Singli 3

Autor: Ewa Markowska

Ania i Tomek. po wielu perypetiach. które niemal zniszczyły ich związek. w końcu zdecydowali się na ślub. Marzą o tradycyjnej uroczystości kościelnej i wiejskim weselu na Mazurach. Marcel. ich przyjaciel. dwoi się i troi. aby zorganizować imprezę roku. ale bracia i matka Tomka są nieprzewidywalni jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem. a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Natomiast matka Ani. która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem. jest całkowitym zaprzeczeniem stereotypu statecznej teściowej. Do tego jeszcze pojawienie się niespodziewanego gościa. jeden kryzys małżeński. dwoje zakochanych małolatów i… jesteśmy w domu. Miało być jak w bajce. a wyszło jak zawsze.

Szykujcie się na jazdę bez trzymanki i życzcie szczęścia Ani i Tomkowi!

25: https://woblink.com/ebook/cena-wolnosci-k-j-howe-29752u

Cena:


Cena wolności

Autor: K.J. Howe

Uważaj. Bourne! Agentka Thea Paris wchodzi do gry!

Powieść sensacyjna w zupełnie nowej odsłonie

Na świecie jest dwudziestu pięciu najlepszych specjalistów do spraw porwań dla okupu. Wśród nich jedna kobieta: Thea Paris. Najlepsza w branży.

Dwadzieścia lat temu przerażony chłopiec – brat Thei – został uprowadzony w środku nocy przez zamaskowanych bandytów. Wszystkiemu przyglądała się jego przerażona siostra. Chłopiec po dziewięciu strasznych miesiącach wrócił do domu. Ale traumatyczne przeżycie pozostawiło w nim ślad już na zawsze.

Pod wpływem tamtego koszmarnego zdarzenia Thea stała się światowej klasy specjalistką do spraw uwalniania zakładników. Początkowo rozmowy odbywa przy stole negocjacyjnym. lecz gdy dyplomacja zawodzi. agenci do zadań specjalnych zatrudnian

14.9: https://woblink.com/ebook/nie-boska-komedia-zygmunt-krasinski-21837u

Cena:


ISBN

9788366436879: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/czas-wojny-czas-milosci-victoria-gische-175337u

Cena:



zackiewicz, podręcznik do hiszpańskiego pdf, testy z ortografii, współczesne społeczeństwo polskie pdf, jacek oskarbski, kwalifikowana pierwsza pomoc książka pdf, i bóg o nas zapomniał, b.a. paris na skraju załamania, domniemanie niewinności niewinna pdf, piaget książki, książki jane austen, lidia nowakowska, grzegorz rzeczkowski obcym alfabetem, hołyst kryminologia pdf, okulary jan brzechwa, sonia rosa, twardoch ballada o pewnej panience, mój szef jest idiotą, emma darcy…