Seks w wielkim mieście… i co dalej?

Seks w wielkim mieście… i co dalej?

Autor: Candace Bushnell

Czy po latach w wielkim mieście nadal można znaleźć seks?

Seks w wielkim mieście… i co dalej? to najlepsza książka sezonu według „US Weekly”. „Elle”. „Entertainment Weekly” „Newsday” i „Popsugar”.

Dwadzieścia lat temu Candace Bushnell wydała ostry. przełomowy i kultowy już Seks w wielkim mieście. który zmienił oblicze popkultury i randkowania. z humorem i odwagą przedstawiając „rytuały godowe” elit Nowego Jorku.

Akcja powieści Seks w wielkim mieście… i co dalej? koncentruje się na życiu grupy sześciu przyjaciółek. które próbują rozgryźć zjawisko randkowania i budowania związków w średnim wieku. wraz ze wszystkim tego konsekwencjami: szalonymi wzlotami i bolesnymi upadkami.

Bushnell snuje błyskotliwą satyryczną opowieść o miłości i życiu. a także o presji. jaką świat wywiera na kobiety. by zachowały wieczną młodość i dążyły do tego. by mieć wszystko i idealnie wyglądać.

Seks w wielkim mieście… i co dalej? to doskonałe uzupełnienie rewolucyjnej książki o randkowaniu. napisanej przez jedną z najbardziej znanych i najznakomitszych komentatorek życia towarzyskiego i społecznego.

Chyba nikt skuteczniej nie dokopie się do pokładów naszej perwersji niż Candace Bushnell. […]. Ona i jej przyjaciółki usiłują ocaleć z chaosu wieku średniego. gdyż nawet poza wielkim miastem życie to nadal dżungla. w której trzeba walczyć o przetrwanie. – Lauren Mechling. „Vogue”

„Bushnell portretuje kobiety w sposób lekki. pobłażliwy. ale jednocześnie rzeczowy. z dokładnością badaczki natury ludzkiej. […] Stawia czoło tematowi starzenia się. pokazując. że bycie „pięćdziesięciokilkulatką” zdecydowanie różni się od bycia „trzydziestokilkulatką”. […] Miasto jest wielkie. jak pisze autorka. ale gdzieś się przecież kończy. I seks nigdy go nie opuścił. Tylko czy tak naprawdę chodziło wyłącznie o seks? – Katy Waldman. „New Yorker”

Podobnie jak w Seksie w wielkim mieście. w tej książce Bushnell również dokładnie i z poczuciem humoru przygląda się swoim przyjaciółkom i sobie. dostarczając wnikliwych obserwacji społecznych i towarzyskich na temat prób szukania miłości w średnim wieku oraz związanych z tym pikantnych przyjemności. – „People”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788377796351: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/tajemnica-broszki-z-opalu-fergus-hume-191706u

Cena:


Druciarz Galaktyki

Autor: Philip K. Dick

Słoneczna strona science fiction. – „The Scotsman”

Joe Fernwright. jak jego ojciec. zajmuje się renowacją ceramiki. W skomunizowanym plastikowym świecie nie ma jednak klientów. a jego dzienny zasiłek do wieczora zjada inflacja. Joe jest gotów na wszystko. Nawet na przyjęcie wielce ryzykownej oferty pracy od tajemniczego. obdarzonego nadnaturalnymi mocami kosmity. W dziwnych okolicznościach podpadłszy władzy. Joe dołącza do jego menażerii ekspertów z całej Galaktyki. którzy mają wydobyć starożytną katedrę z dna morza na odległej planecie…

Najzabawniejsza powieść Philipa K. Dicka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


ISBN

9788381751087: Wydawnictwo

Format

59.9: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-finansami-publicznymi-wojciech-misiag-elzbieta-misiag-189352u

Cena: Elżbieta Misiąg


ISBN

9788324264575: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-na-scenie-witkacy-i-psychoanaliza-dybel-pawel-191166u

Cena:


Wszędzie dobrze. gdzie nas nie ma

Autor: Błażyńska Agnieszka

Dodająca otuchy historia szalonej babskiej przyjaźni i jeszcze bardziej szalonej podróży…

Aśka. Sylwia i Magda znają się od czasu studiów. Dzisiaj są koło czterdziestki. a życie zdążyło boleśnie zweryfikować ich młodzieńcze wyobrażenia o szczęściu. Niezmienna pozostała tylko ich przyjaźń. Nic więc dziwnego. że kiedy Magda znika. Aśka i Sylwia postanawiają niezwłocznie wyruszyć na poszukiwania zaginionej. I choć dwadzieścia lat dorosłego życia pchnęło dziewczyny na różne tory. to gdy przyjaźń wzywa. od razu porzucają swoje rodzinne i zawodowe obowiązki. Ruszają w stronę Białowieży. aby zanurzyć się nie tylko w Puszczę. ale też we własne lęki i potrzeby. Każda otrzyma od losu szansę naprawienia własnych błędów. ale czy wszystkie będą po

:

Cena:


Przedsiębiorca w kryzysie

Autor: Praca Zbiorowa

Na skutek pandemii koronawirusa przedsiębiorcy mogą mieć rozliczne problemy związane z prowadzeniem działalności. W publikacji wyjaśniamy. z jakich rozwiązań mogą skorzystać. aby zmniejszyć dokuczliwość kryzysu zapoczątkowanego pandemią. Opisujemy nie tylko specustawę o koronawirusie i tzw. tarczę antykryzysową. lecz także inne instrumenty prawne. z których mogą skorzystać przedsiębiorcy. aby złagodzić skutki kryzysu dla firmy.

Przedstawiamy wprowadzone w związku z pandemią:

• udogodnienia w płatnościach podatków.

• instrumenty pomocowe służące poprawie płynności finansowej przedsiębiorców.

• rozwiązania dla firm zmuszonych do przestojów w związku ze zwalczaniem pandemii.

Z publikacji Czytelnik może s

:

Cena:


Czas na obiad.

Autor: Urban Viola

Szukasz ciekawych pomysłów na obiad. który będzie nie tylko smaczny. ale też odżywczy? Próbujesz ograniczyć ilość mięsa w diecie. ale nie wiesz. jak prawidłowo skomponować sycące posiłki? Potrzebujesz elastycznych przepisów. które można dopasować do swoich potrzeb? Jeśli tak. to mam to. czego szukasz. Trzymasz w ręku książkę. która zawiera 100 pomysłów na pełnowartościowy obiad dla Ciebie i Twojej rodziny. Klasyka w zdrowszej wersji oraz mnóstwo smaków przywiezionych z różnych zakątków świata – oto antidotum na obiadową monotonię.

Ugotuj ze mną coś pysznego!

Viola Urban – autorka bloga Okiemdietetyka.pl

„Jeśli chcesz na co dzień gotować smacznie i zdrowo. ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele kulinarnych inspiracji. ale i solidną dawkę wiedzy. która przyda się każdego dnia. To ważna i potrzebna pozycja. która doskonale łączy teorię z praktyką”.

(Grzegorz Łapanowski – założyciel Fundacji Szkoła na Widelcu)

„Kiedyś myślałam. że wyszukane smaki to tylko domena dobrych restauracji. Uważałam tak. dopóki w moje ręce nie wpadły książki Violi. która odczarowuje wizerunek zdrowych posiłków. pokazując. że mogą być one jednocześnie pełne smaku. bogate w wartości odżywcze i naprawdę łatwe do przygotowania. Korzystając z tej książki. można przekształcić zwykłą domową kuchnię w miejsce. w którym powstają dania. jakich nie powstydziłaby się żadna znana restauracja”.

(Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk – psychodietetyczka. dietetyczka. wiem-co-jem.pl)

Wydawnictwo: Publicat

Cena: 39.92


ISBN

9788363354947: Wydawnictwo

Format

47: https://woblink.com/ebook/rozwoj-organizacji-pozarzadowych-teoria-i-praktyka-joanna-schmidt-191060u

Cena:zaburzenia zachowania u dzieci. teoria i praktyka, mafia 3 zakonczenia, kraść, krzysztof warchoł program nauczania wychowania fizycznego pdf, biochemia podręcznik dla studentów uczelni medycznych pdf, grywalizacja tkaczyk, szturm na dun tynne misje poboczne, kazania sejmowe, motywy literackie pdf, adam węgłowski, olejki eteryczne pdf, danuta adamska-rutkowska, skyrim questy daedryczne, zbrodnia ikara, układ idealny emilia szelest, bartek jędrzejak żona, 21 lekcji na xxi wiek pdf, eiden…