ZASADY MAGII

ZASADY MAGII

Autor: Alice Hoffman

Wszystko zaczęło się w 1620 roku. kiedy Maria Owens została oskarżona o czary – ukarano ją za to. że pokochała niewłaściwego mężczyznę.

Kilkaset lat później w Nowym Jorku lat 60.. w świecie. który zmienia się z dnia na dzień. Susanna Owens wie. że trójka jej dzieci jest niebezpiecznie wyjątkowa.

Trudna Franny. o skórze białej jak mleko i krwistoczerwonych włosach. nieśmiała i piękna Jet. która potrafi czytać w myślach. i charyzmatyczny Vincent. który odkąd nauczył się chodzić. pakuje się w tarapaty.

Od samego początku Susanna wyznaczyła swoim dzieciom sztywne granice: żadnych wędrówek w świetle księżyca. czarnych strojów. kotów. kruków. świec ani podręczników czarnej magii. A przede wszystkim: żadnych ognistych romansów!

Odwiedziny u ciotki Isabelle w Massachusett

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


ISBN

9788381511483: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/dieta-weganska-na-cztery-pory-roku-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-magdalena-jarzynka-jendrzejewska-ewa-sypnik-pogorzelska-aleksandra-zdan-marta-kruszynska-sebastian-kulis-joanna-ziolo–186840u

Cena: Ewa Sypnik-Pogorzelskaleki z bożej apteki pdf, éric emmanuel schmitt, bura i szał, psalmista, charlie donlea, wroga miłość pdf, melchior wańkowicz biografia, lukasz najder, star force tom 6 chomikuj, michał kuziak, healthy mama pdf, 1414 1418, b.a. paris dylemat, allen carr jak rzucic palenie, valentina fast royal, historia niemiec pdf, czystego serca, oskar i pani róża, piński jan, ewa frąckiewicz, czasopisma naukowe w polsce…