Krucze pierścienie (#2). Zgnilizna

Krucze pierścienie (#2). Zgnilizna

Autor: Siri Pettersen

SKANDYNAWSKA FALA OGARNIA FANTASTYKĘ

CYKL TEMN MA SZANSĘ STAĆ SIĘ DLA LITERATURY FANTASY TYM. CZYM DLA KRYMINAŁU STAŁY SIĘ KSIĄŻKI LARSSONA. NESBO I LÄCKBERG.

Wyobraź sobie. że zostałeś wygnany do nieznanego świata. Bez tożsamości. Bez rodziny. Bez pieniędzy. I powoli zaczynasz sobie uświadamiać. kim tak naprawdę jesteś.

Hirka utknęła w umierającym świecie. rozdarta pomiędzy łowcami ludzi. martwo urodzonymi oraz tęsknotą za swoim przyjacielem Rimem. W wielkomiejskiej rzeczywistości jest łatwym łupem. ale walka o przetrwanie blednie w obliczu tego. co ma nastąpić. gdy Hirka zdaje sobie sprawę. kim jest.

Zgnilizna to kontynuacja wychwalanego przez krytyków i czytelników Dziecka Odyna. powieść. której stronice zapełniają zachłanność. lęk przed

29.9: https://woblink.com/ebook/boski-gniew-jennifer-l-armentrout-katarzyna-agnieszka-dyrek-173296u

Cena:


ISBN

9788380739987: Wydawnictwo

Format

16.99: https://woblink.com/ebook/zemsta-aleksander-fredro-129397u

Cena:


Sekrety Watykanu

Autor: Eric Frattini

Za Spiżową Bramą: tajemnice Watykanu i papieżyOd świętego Piotra do Benedykta XVI„Dla Watykanu wszystko. co nie jest święte. jest tajemnicą”. I właśnie o rzeczach tajemniczych. nieznanych czy mało znanych jest ta książka. • Który papież został pochowany. ekshumowany i postawiony przed sądem? • Kto był przeciwnikiem prezentów na Boże Narodzenie rozdawanych przez Świętego Mikołaja? • Któremu papieżowi odmówiono wizy wjazdowej do Polski? • Który kardynał wiedział. że został wybrany na papieża wcześniej niż reszta konklawe? • Co zawierają Tajne Archiwa Watykanu i Indeks ksiąg zakazanych? • Jak działają watykańskie służby szpiegowskie? • Czym naprawdę jest Opus Dei? • Jaka była przyczyna śmierci Jana Pawła I?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 40miłość z aksamitu pdf, obróbka ubytkowa pdf, harvey karp, barbara sadurska, integracja sensoryczna na co dzień pdf, jerzy kranz, błękitny zamek audiobook, grek gangster, jerzy sperka, czerwony głód, pielegniarstwo xxi wieku, pape satan aleppe, joanna olech dynastia miziołków pdf za darmo, kwantechizm czyli klatka na ludzi, dsm 51, piekielna miłość pdf haner, uniwersytet medyczny karola marcinkowskiego, fizyka repetytorium, awf w warszawie…