ISBN

ISBN

9788726191806: Wydawnictwo

Format

14.99: https://woblink.com/ebook/czy-pan-istnieje-panie-mecenasie-gordon-barbara-199846u

Cena:


Pierwszy raz – opowiadanie erotyczne

Autor: Lind Lea

Młody mężczyzna nie potrafi zapomnieć córki ambasadora. Anny. Jasnowłosa. roześmiana Norweżka jest jego pierwszą miłością. z którą połączyła go namiętność. zdolna sforsować każdą granicę. Gdy Anna wyjeżdża z Barcelony. chłopak czuje. że jego życie się skończyło. ale może odległość wcale nie stanowi przeszkody…

Nowelę wydano we współpracy ze szwedzką producentką filmową. Eriką Lust. Jej celem jest pokazanie ludzkiej natury i różnorodności w formie opowieści o namiętności. intymności. miłości i żądzy. w których nośne historie splatają się z erotyką.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Bitwa o nonsens. Potomne Kapłanek

Autor: Wilk Agata

Charlene przebywa w niewoli na Nuimerah. czekając na dzień. w którym elfy odprawią rytuał i złożą ją w ofierze. Zamknięta w klatce dla ptaków pragnie tylko jednej rzeczy – ocalenia.

To jednak nie jest proste. Wrogowie nieustannie czyhają na jej życie i nie cofną się przed niczym. aby osiągnąć swój cel.

Axel. rzuca się w wir żołnierskich obowiązków. Przyjmuje na swoje barki ochronę Wioski Faunów. jednakże nie wszystko idzie tak. jakby tego chciał. Półdemon nie tylko musi walczyć z najeźdźcami. ale także zmierzyć się ze swoją przeszłością.

Ogień wojny roznieca się na dobre.

Czy Charlene uniknie losu o wiele gorszego niż spalenie na stosie? Czy uda jej się podjąć decyzję. która zaważy nie tylko na jej przyszłości?

Wejdź razem z nami do świat

8.49: https://woblink.com/ebook/grzechy-dziecinstwa-boleslaw-prus-197752u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/197916/epub

1:

:

Cena:inwestowanie w jednej lekcji, psie troski pdf, dymy nad birkenau pdf, nie moj dlug, damy polskiego imperium, ballady i romanse opracowanie, fenka, kwiaty dla algernona pdf, naprzeciwka, jerzy dziewulski o polskiej policji, spartakus, społeczeństwo informatyczne, komando puff, słownik obrazkowy angielski dla dzieci, zgrzewanie tarciowe, cke fizyka zbiór zadań, ewa foley…