ISBN

ISBN

9788381474115: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/szczescie-wioletta-gocol-154288u

Cena:


Lista obecności

Autor: Agata Kołakowska

Iga Stelmach jest czterdziestoletnią rzeźbiarką. która otrzymała zaproszenie do zamieszkania w Kunicach. W tej wsi stawia się na więzi międzyludzkie. a wspólnota jest jak rodzina. Ze szczególną estymą traktowani są artyści. których obecność jest chlubą miejscowości. Iga kupuje dom. w którym chce zacząć nowy rozdział swojego życia. Ma nadzieję. że tu będzie mogła powrócić do rzeźbienia. Przestanie się go bać…
A ma powody. by do swojej ukochanej gliny podchodzić z dystansem i niepokojem. Po śmierci pięcioletniej córeczki zorientowała się. że kolejna bolesna strata. której doświadczyła. nie jest przypadkowa. Wszyscy bliscy. których utrwaliła w swoim najsłynniejszym cyklu ‚Oblicza’. odeszli – dokładnie w takiej kolejności. w jakiej ich wyrzeźbiła. Świadomość tego była dla niej wstrząsem.

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka czternastu powieści obyczajowych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  Początki

  Autor: Carl Frode Tiller

  Hipnotyzujący portret destrukcyjnego idealisty.

  Ilekroć zdarzało mi się fantazjować o tym. że z sobą kończę. wyobrażałem sobie uroczysty. rytualny wręcz czyn – w tym list pożegnalny. garnitur i ważne dla mnie miejsce. Dlatego ostatnią moją myślą. która przyszła. gdy w nagłym ataku paniki próbowałem ostro skręcić. było to. że mogłem trochę bardziej się postarać.

  Historia Terjego musiała skończyć się samobójstwem. Przez całe życie tłumił swoje uczucia. był ironiczny i szorstki. a naturę rozumiał lepiej niż innych ludzi. Carl Frode Tiller stopniowo cofa się do coraz wcześniejszych wydarzeń i wnika w psychikę swojego bohatera. by stworzyć fascynujący obraz jego dramatu egzystencjalnego i walki z wewnętrznymi demonami.

  Początki to przenikliwa d

  29.9: https://woblink.com/ebook/jeszcze-raz-nataszo-karolina-wilczynska-154169u

  Cena:  plac dzierżyńskiego, zbrodnia i kara wypracowanie, książki na ebooka za darmo, zwyczajne pakistańskie życie, wiejskie gryzmołki pana pierdziołki, anastasia tekst, historia krain i miejsc legendarnych, król twardoch audiobook, ken kesey lot nad kukułczym gniazdem, pedagogika ogólna pdf, hitler narodziny zła cz 2, mały ksiaze pdf, skazy na pancerzach, uroboros star wars, szymon jadczak wisła, magdalena ogórek książki…