Zjeść żabę

Zjeść żabę

Autor: Beata Ostrowicka

Wakacje w Chałupach z mamą są dla Julki nudne i męczące. dopóki na horyzoncie nie pojawia się Weronika. Ta wieczna optymistka namawia Julkę do przedłużenia wakacji. spróbowania swoich sił w surfowaniu i wieczornych wypadów z chłopakami na plażę. Julka. której każdą myśl zaprząta początkowo Kamil. poznaje instruktora windsurfingu i… zakochuje się!

Z nieśmiałej szarej myszki przeobraża się w kobietę. która zaczyna walczyć o siebie. swoje pragnienia i marzenia. Wreszcie stawia na swoim.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Tygodnik Powszechny Zwierzenia zwierząt

Autor: Opracowanie zbiorowe

TAK SIĘ ZŁOŻYŁO. ŻE TUŻ PRZED FINISZEM PRAC NAD „ZWIERZENIAMI ZWIERZĄT” udało się nam rodzinnie wyskoczyć na kilka dni w Bieszczady. Jeden z noclegów przypadł nad górnym Sanem: od końca asfaltu pięć kilometrów leśną drogą. potem jeszcze pół godziny wśród drzew i traw. do doliny. w której z dawnej wsi zostały tylko ruiny cerkwi i jeden dom. Z każdym kolejnym krokiem przez pustkę wyostrzały nam się słuch i węch; stawaliśmy się coraz bardziej milczący i coraz bardziej czujni.

To nie były strach czy niepewność związane z tym. że szliśmy w nieznane. Czuliśmy się raczej tak. jakbyśmy wyczuwali obecność zwierząt. które mają te strony w posiadaniu. i stawali się trochę jak one. W „Zwierzeniach zwierząt” przeczytają Państwo niejeden tekst o tym. jak postrzeg

:

Cena:


EPUB.MOBI

154328: 29.99

https://woblink.com/product-publication/download/154328/epub

:

Cena:


ISBN

9788381712057: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/jak-dziala-ksiezyc-boland-yasmin-154082u

Cena:


ISBN

9788381682886: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/nutraceutyki-czym-sa-i-jak-je-bezpiecznie-przyjmowac-pdf-wozniak-tomasz-154147u

Cena:


ISBN

9788381682886: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/nutraceutyki-czym-sa-i-jak-je-bezpiecznie-przyjmowac-pdf-wozniak-tomasz-154147u

Cena:


Jak działa księżyc

Autor: Boland Yasmin

Czy masz pewność. że podejmujesz właściwe decyzje?

 Ta książka zapewni Ci dostęp od wszechstronnej wiedzy. dzięki której będziesz mógł z łatwością podejmować decyzje związane z pracą. finansami czy rodziną. Poznasz fazy Księżyca oraz rytuały. które zmienią Twoje życie i uczynią je łatwiejszym.

 Skorzystaj z porad znanego astrologa i złam sekretny kod

 Dzięki radom Autorki poznasz sposoby pracy z energiami Księżyca. które napełnią obficie mocą Twoje pragnienia i ułatwią realizowanie marzeń. Odkryjesz rolę aniołów i bogiń oraz wykorzystasz ich siłę podczas nowiu i pełni. Dzięki księżycowym zaklęciom pobudzisz swoje czakry i pozbędziesz się negatywnych emocji. Pogłębisz swój związek z naturą i na nowo odkryjesz siebie.

 Wsparcie Księżyca na k

34.3: https://woblink.com/ebook/jak-dziala-ksiezyc-pdf-boland-yasmin-154081u

Cena:przewodnik po gdańsku pdf, norbert kościesza, jan nowicki książki, koło czerwone, wielka historia pl, problem spinozy, to się czyta klasa 2, widacki kryminalistyka, adam sulich, ten dzien pdf, napraw mnie anna langner pdf, trywializowac, wychowanie krytyczne, escobar dzieci, nie ma złej pogody na spacer…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin