AVENTURAS

AVENTURAS

Autor: Anaheli Vázquez

“Bolivia” to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Oprócz nauki języka poznajemy ciekawe miejsca i zwyczaje panujące w tym kraju. Jak wejść na najwyższe wulkany w Andach i zajrzeć w gardziel diabła. co piją Boliwijczycy do obiadu i jak smakuje lama. czy skąd się wzięło srebro w Cerro Rico? Tego wszystkiego dowiecie się z tekstów zamieszonych w ebooku. a najważniejsze. że będziecie przy tym uczyć się języka hiszpańskiego. Przyjemne z pożytecznym.

Teksty opracowane są na podstawie prawdziwych przygód autorów “Toros bravos sueltos. czyli podróże pewnego małżeństwa”. Polecamy również ten dwujęzyczny. polsko-hiszpańskim album.

Ebook zawiera:

 • Pięć opowiadań na poziomie B2 wraz z plikami audio do odsłuchania (do pobrania przy zakupie)
 • Ćwiczeni

  Wydawnictwo: Agro Wydawnictwo

  Cena: 7


  Wydawnictwo

  INFOR: Format

  194667

  https://woblink.com/product-publication/download/194667/pdf: 1

  Cena:


  ISBN

  9788328713888: Wydawnictwo

  Format

  35.9: https://woblink.com/ebook/przed-sadem-ii-rp-helena-kowalik-193532u

  Cena:


  Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją

  Autor: Praca zbiorowa

  1 października 2020 r. (pierwotnie miał to być 1 kwietnia 2020 r.. jednak w związku z pandemią koronawirusa zmieniono datę) wchodzą w życie przepisy przewidujące składanie nowego dokumentu elektronicznego wspólnego dla przesyłania deklaracji VAT i informacji o ewidencji VAT. tzw. nowy JPK_VAT. Nowe przepisy obejmą od razu wszystkich podatników VAT czynnych. Zrezygnowano z wprowadzenia ich dwuetapowo. jak pierwotnie zakładano.

  Obowiązek składania deklaracji VAT-7/VAT-7K został połączony z obowiązkiem przesyłania plików JPK_VAT. Nowy plik JPK_VAT składa się z dwóch części. a mianowicie:

  • z części deklaracyjnej. która zastępuje deklaracje VAT-7/VAT-7K.

  • z części ewidencyjnej. która zastępuje plik JPK_VAT przesyłany dotychczas.

  :

  Cena:


  ISBN

  9788324264797: Wydawnictwo

  Format

  29: https://woblink.com/ebook/pisma-ostatnie-henryk-markiewicz-195591u

  Cena:  ugrupowania, nagrody zajdla, ślepowidzenie pdf, nigdy cię nie zapomniałam pdf, jak eskimosi ogrzewają swoje dzieci, amo jones marionetka pdf, gałecki psychiatria, moralizatorska przemowa, mp3 kon, boskie zwierzęta, english advanced vocabulary, jetstream sam, fallout 4 nuka world poradnik, gry nemezis, większość bezwzględna audiobook chomikuj, mama lama blog, artur andrus żona, lou duva książka, trzecia ludzkość, wymarzona miłość odc 83…