reStart kariery

reStart kariery

Autor: Patrycja Załuska

Czasy „pewnego zatrudnienia” minęły i to czego potrzebujemy dzisiaj na rynku pracy to m.in. umiejętność „bycia gotowym na zmianę” oraz świadomość własnej „przewagi konkurencyjnej”. Zdobycie obu tych umiejętności jest procesem i wymaga solidnego wewnętrznego fundamentu. który właściwie zbudowany nie pozwala na utratę tego. co jest dla każdego życiowo najważniejsze. Książka jest skierowana do osób chcących znaleźć takie miejsce na rynku pracy. które będzie odpowiadało ich wartościom. kompetencjom. potrzebom i możliwościom. W książce. oprócz wskazówek i praktycznych ćwiczeń. czytelnik znajdzie plan działania oraz prawdziwe historie osób. które mimo przeciwności znalazły rozwiązanie swoich zawodowych sytuacji i dzisiaj ze swojej pracy czerpią satysfakcję

69: https://woblink.com/ebook/ekonomia-i-polityka-elzbieta-maczynska-147662u

Cena:


Podróż na Wschód

Autor: Hermann Hesse

Podróż na Wschód. nazywana niekiedy uwerturą do głównego dzieła Hessego. Gry szklanych paciorków. rozgrywa się na pograniczu światów: świata rzeczywistego i świata imaginacji. Cel wyprawy. Wschód. symbolizuje wewnętrzne odrodzenie. a jej uczestnicy są wędrowcami na pograniczu kultur. przeszłości i teraźniejszości. swoistym pochodem wiernych. o którym Hesse pisał: „Ten pochód wiernych i ufnych dążył na Wschód. do Ojczyzny Światła. nieprzerwanie i od wieków. był on w drodze od całych stuleci. zmierzając do świetlistej krainy cudu. do Ojczyzny. […] Naszym celem był nie tylko Wschód. czy raczej: nasz Wschód był przecież nie tylko jakimś krajem czy pojęciem geograficznym. lecz również ojczyzną i młodością duszy. znajdował się wszędzie i nigdzie. Był jednością wszystkich czasów”.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


1

:

:

Cena:


Floryda

Autor: Lauren Groff

Dwie małe siostry. które nagle zostają same na przepięknej plaży. nie do końca rozumieją. co się wokół nich dzieje. ale przeczuwają. że trzeba szukać ratunku. Podczas wakacji matka z kilkuletnimi synkami zostają w domu na odludziu zdani tylko na siebie; muszą przeżyć. choć w bujnych zaroślach czai się niebezpieczeństwo. Malowniczy cypel zostaje zaatakowany przez huragan i tylko czas pokaże. czy samotna kobieta przetrwa atak żywiołu w opuszczonym

miasteczku.

Dla wielu Floryda to miejsce pełne słońca. kryształowo czystej. błękitnej wody i białych piasków. Być może to prawda. ale Lauren Groff w swoich opowiadaniach nie tam nas zabiera. Wraz z autorką odkrywamy mroczne zakątki świata i ludzkiej duszy. w których czai się strach. prawdziwy lub wyimaginowany.

:

Cena:


Żelazny kruk 2. Szalony Mag

Autor: Rafał Dębski

Evah podejmuje dalsze wysiłki. aby odnaleźć gniazdo Żelaznego Kruka. jednak droga do celu jest jeszcze długa i najeżona przeciwnościami.

Nasz bohater zyskuje nowych towarzyszy – tajemniczego katowskiego mistrza. równie tajemniczą dziewczynę oraz brata samego księcia Berwen. Oczywiście. podróżuje z nim nadal Grzywa. który chociaż nie jest już ścigany przez ludzi Trupa. nie potrafi jednak opuścić przyjaciela.

Czy Szalony Mag. którego Evah musi odnaleźć. aby wydobyć zeń prawdę o kryjówce Żelaznego Kruka będzie skłonny do współpracy? To akurat wydaje się bardzo wątpliwe.

Tak czy inaczej. przed spotkaniem z magiem. wędrowców czekają jeszcze liczne przygody i ale też śmiertelne zagrożenia. jak chociażby zamieszkujące Lasy Kerenu istoty rodem z koszmaru.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99dmowski a piłsudski, oskar i pania róża cała książka, andre luiz, ten dzień książka, zeter zelke, ludobójstwa rwanda, mowa zależna i niezależna przykłady, czarodziejska góra ebook, infp co to, techniki zapamiętywania pdf, hearts of iron 2 poradnik, sny i marzenia w literaturze, harry potter i zakon feniksa ebook, chyłka zaginięcie peb…