1

1

Autor: Magdalena Nierebińska

:

Cena:


ISBN

9788380020740: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/ezoteryczne-odlamy-islamu-w-muzulmanskiej-literaturze-herezjograficznej-katarzyna-pachniak-11564u

Cena:


Urodzony. by się nie bać

Autor: Dariusz Malejonek

Maleo – urodzony buntownik. zawsze na przekór systemowi – po raz pierwszy opowiada o burzliwej młodości. życiowych rewolucjach oraz spotkaniach face to face z Bogiem i szatanem.

Od hardcorowych początków przez kultowe festiwale i koncerty po rosnącą popularność. Narkotykowe eksperymenty. duchowe poszukiwania i nadnaturalne doświadczenia. Trasa po Jamajce. wędrówki po Indiach i zaangażowanie w misje w Afryce.

‚Urodzony. by się nie bać’ to także elektryzująca opowieść o trzydziestu pięciu latach kariery niepokornego artysty oraz o rodzeniu się polskiej sceny reggae.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99


Zbliżenia

Autor: Janusz Leon Wiśniewski

Prawdziwe historie ludzi. którzy żyjąc w różnych miejscach – w Moskwie. czy na Bora-Bora – jednakowo tęsknią za bliskością i marzą o miłości. Opowieści ukazujące wielką prawdę. że szczęście i tęsknota człowieka mają zawsze podobne oblicza – niezależne od szerokości geograficznej. statusu społecznego i koloru skóry.

Zebrane w jednym tomie felietony Janusza L. Wiśniewskiego ukazywały się w miesięczniku ‚Pani’.

Janusz L. Wiśniewski – doktor informatyki i doktor habilitowany chemii. naukowiec i pisarz. autor bestsellerowych powieści S@motność w sieci. Los powtórzony. a także zbiorów opowiadań Zespoły napięć. Intymna teoria względności oraz Molekuły emocji. Ostatnio w Wydawnictwie Literackim opublikował Sceny z życia za ści

https://woblink.com/product-publication/download/13775/epub: 1

Cena:


:

:

Cena:


Rozterki śmierci

Autor: José Saramago

Powieść. przesycona Saramagowskim humorem i ironią. jest prawdziwą ucztą literacką.

Znienawidzona przez ludzkość. sfrustrowana śmierć postanawia porzucić swoje zajęcie. To zaskakujące wydarzenie początkowo wydaje się błogosławieństwem. szybko jednak odsłania skomplikowane zależności pomiędzy Kościołem. Państwem i zwykłym codziennym życiem.

Śmierć. jako punkt wyjścia i główny bohater powieści. daje autorowi pretekst do rozważań przede wszystkim o życiu. miłości. sensie – lub jego braku – naszego istnienia. o kondycji współczesnego człowieka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9autodesk inventor 2019, kocham mimo wszystko, frank bettger jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie pdf, jak poderwac, historia w literaturze, polactwo, david weber honor harrington, prawo cywilne w pigułce pdf, allan carr, rany julek audiobook, majewska beata, dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie potrafią czytać map, jennifer l scott, legendy arturiańskie pdf, english for pharmacists, obcy żniwa, słownik medyczny łacińsko polski, wyloguj…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin