Kroniki Amberu. tom II

Kroniki Amberu. tom II

Autor: Roger Zelazny

Merle Corey to inteligentny i czarujący młody informatyk. Próbuje wieść normalne życie. jednak nie może uciec od swego dziedzictwa. Co roku 30 kwietnia ktoś próbuje dokonać na niego zamachu. Chłopak jest przekonany. że ma to związek z tym. kim jest naprawdę. W rzeczywistości nazywa się Merlin i jest czarodziejem. synem księcia Corwina z Amberu i Dary z Dworców Chaosu. Łączy w sobie moce dwóch potężnych rodów. które władają walczącymi między sobą światami. Wplątany w dworskie intrygi. musi wyjaśnić tajemnicę zniknięcia swego ojca i wbrew sobie stanąć do rywalizacji o władzę.

„Zelazny to niezrównany gawędziarz. Stworzył światy tak kolorowe. egzotyczne i niezapomniane. jakich nikt z nas jeszcze nie widział”.

George R.R. Martin

Wydawnictwo: Zysk i S-

Cena:


Niewygodny prorok. Biografia ks. Jana Ziei

Autor: Jacek Moskwa

Gdy chodzi o dobro bliźniego. nie ma miejsca na kompromisy

 

Ksiądz Jan Zieja – świadek XX wieku. który całym życiem służył Bogu i człowiekowi. Podczas doświadczeń kampanii w 1920 roku z przykazania „Nie zabijaj!” uczynił swoje credo. W ciężkich czasach był zawsze blisko tych. którzy go potrzebowali – w trakcie drugiej wojny światowej pełnił funkcję naczelnego kapelana Szarych Szeregów. Batalionów Chłopskich oraz Batalionu „Baszta” w Powstaniu Warszawskim.

Natchniony prorok i charyzmatyczny kaznodzieja – asystował przy pierwszych zakonnych ślubach świętej Faustyny Kowalskiej i przyjął konspiracyjną przysięgę Witolda Pileckiego. a także prowadził rekolekcje. w których uczestniczył biskup Karol Wojtyła. Choć przyjaźnił się ze Ste

:

Cena:


ISBN

9788324059607: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/zakazana-historia-filozofow-tomasz-mazur-161083u

Cena:grzegorz krasowski, borelioza koinfekcje, andrzej pastwa, lucyfer jennifer l. armentrout pdf, nefrytowy różaniec, jak w raju, ewa chojnacka, szkoły policji, jakub kuncer, erwin thoma, major tomasz budzyński, zamien chemie na jedzenie, mistrz i małgorzata znak, aleksandra ławrynowicz, tematy rozprawek z pana tadeusza, baśń o królewnie i trzech braciach, margot drechsel, remigiuszmroz, maria simma pdf, statystyczny drogowskaz pdf, moda polska warszawa, elżbieta weiss, kindle ebook…