ISBN

ISBN

9788380538030: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/szaniec-agnieszka-jez-192983u

Cena:


Dlaczego król elfów nie znosił baśni

Autor: Holly Black

Kiedy Cardan. Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni. usłyszał historię chłopca. który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baśń o nim samym? Czy słowa trollowej wiedźmy. podobnie jak ponura przepowiednia nadwornego astrologa. stanowią zapowiedź jego niezwykłego losu i haniebnego końca?

Baśń ta jeszcze niejednokrotnie przewinęła się przez jego życie. aż w istocie miała zadecydować o jego życiu – lub śmierci.

W tej bogato ilustrowanej książce poznajemy nieznane. smakowite szczegóły z młodości Cardana i oglądamy go z zupełnie nowej strony. Wyjątkowy prezent od Holly Black dla tych. którym niestraszna elfowa magia!

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 3


Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską

Autor: Wojciech Mann

Z Mannem o karierze i wyzwaniach codzienności

Dystans do otaczającej go rzeczywistości i własnej osoby. czyli ‚Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską‚ – intymne dywagacje o codzienności dziennikarza z wieloletnim doświadczeniem. Cechy charakterystyczne: barwa głosu. komizm. wygląd. Niepowtarzalny. kochany przez słuchaczy i widzów. Nie boi się poruszać trudnych tematów i rozpoczynać dialogu. Tłumacz. autor. rockman. Prywatnie – syn. mąż. ojciec. Mann. Wojciech Mann. Niechętny do rozmów przez lata. zgodził się na szczery i intymny wywiad. Nikt nie mógł przypuszczać. że w trakcie prac nad pozycją “Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską‚. radiowiec utraci posadę w radiowej Trójce. w której nadawał przez ponad pół dekady. W książce znajdziesz m.in. kulisy pracy nad dopiero rodzącym się Radiem Nowy Świat.

‚Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską’ – odważna rozmowa o codzienności

Głos…” to historia kariery dziennikarza. ale i uniwersalna opowieść o tym. w jaki sposób pozostać niezależnym i wolnym. Autorka. Katarzyna Kubisiowska – reporterka „Tygodnika Powszechnego”. Ukończyła filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała przy takich opracowaniach naukowych jak “Panorama kina najnowszego. 1980–1995. Leksykon” i “Lektury na ekranie. czyli mały leksykon adaptacji filmowych.” .

Szukasz szczerej rozmowy z kontrowersyjnym dziennikarzem? – Sprawdź autobiografię ‚Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia‚ wiodącego dziennikarza rozrywkowego.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 37.99schield, world of warcraft: narodziny hordy, intercyza przedmałżeńska wzór, konstytuowanie, sid meier’s pirates poradnik, małgorzata niewiadomska cudak, 4 godzinny tydzień pracy pdf, mike dooley, anna wolf serce gangstera pdf, moralność myślenia, opowiesci z narni online, wiedza radosna, elliot aronson człowiek istota społeczna, trening autogenny schultza pdf, sprzedaż książek przez internet, modlitewnik dla dorosłych pdf, ochroniarka…