Freelance

Freelance

Autor: Piotr Miller

Książka dotyczy specyfiki życia zawodowego freelancerów („wolnych strzelców”) – profesjonalistów. którzy z różnych względów decydują się na rozpoczęcie kariery na własną rękę. poza strukturami przedsiębiorstwa. Autor. opierając się na badaniach. jakie prowadził wśród „wolnych strzelców” różnych branż. stara się zrekonstruować różnorodne aspekty ich zawodowej codzienności. Charakteryzuje główne czynniki motywujące freelancerów do podjęcia takiego modelu kariery. Pokazuje. z jakich etapów może się składać ich kariera oraz z jakimi trudnościami muszą się mierzyć w swojej pracy. Dokonuje przeglądu ważniejszych koncepcji teoretycznych odnoszących się do współczesnych modeli karier zawodowych oraz opisuje metody i techniki badawcze wykorzystane w publikacji.

34.9: https://woblink.com/ebook/nowy-ateizm-tomasz-sieczkowski-145358u

Cena:


ISBN

9788377795323: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/wspanialosc-ambersonow-booth-tartington-newton-146309u

Cena:


Kata

Autor: Steinar Bragi

Islandzka odpowiedź na #metoo

Mroczna powieść o kobiecości. macierzyństwie. rozpaczy i zemście. a zarazem mocny głos w sprawie przemocy wobec kobiet

Nastoletnia córka Katy. Vala. zostaje uznana za zaginioną. By przetrwać okres cierpienia i żałoby. Kata wraz z mężem wpadają w wir pracy. Po roku od zaginięcia do drzwi puka policja z informacją. że odnaleziono zwłoki odpowiadające rysopisowi dziewczyny. Pojawia się też ślad. który może doprowadzić do potencjalnego mordercy.

Kata tymczasem wszczyna własne śledztwo i wpada na trop grupy podejrzanych. Wtedy rozpoczyna się jej zemsta i budząca grozę walka o sprawiedliwość. Kata działa bezkompromisowo zgodnie z zasadą. że dopóki prawa kobiet i mężczyzn nie zostaną zrównane. kobiety będą realizować swój własny program: obrona. kara. siostrzeństwo!

To niezwykle mocna książka!

Egill Helgason. najważniejszy obecnie islandzki krytyk literacki

Steinar Bragi. czołowy islandzki prozaik. Jego powieść Kobiety (org. Konur) zyskała ogromne uznanie krytyków i czytelników w wielu krajach na całym świecie. a także zdobyła nominację do prestiżowej Nagrody Literackiej Rady Nordyckiej. Od tamtego momentu sprawy społeczne są ważnym tematem jego twórczości.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


ISBN

9788381255547: Wydawnictwo

Format

18.3: https://woblink.com/ebook/ta-druga-pawel-lipszyc-michelle-frances-145713u

Cena:gasparow, zrozumiec psa, dzieje joanny podborskiej, krzyżówki dla dzieci online, kotka i generał, nietypowa matka polka chomikuj, bikont anna, lekarstwo dla duszy, tak daleko jak nogi poniosą, krystyna skarbek książka, więzień labiryntu tom 4, minecraft wyspa, grzesznik urbanowicz, robert greene sztuka uwodzenia pdf, kidyba prawo handlowe pdf, suwerenne…