Gdy do domu przyszła za mną Przyjaźń

Gdy do domu przyszła za mną Przyjaźń

Autor: Paul Griffin

Książka wyróżniona nominacją do Kirkus Award 2016 oraz Dorothy Canfield Fisher Book Award 2018.

Ben. samotny i zamknięty w sobie dwunastolatek. większość życia spędził w domu dziecka. Od dawna jego jedynymi przyjaciółmi są książki. zwłaszcza powieści science fiction. Lecz gdy pewnego dnia chłopiec przygarnia bezpańskiego psa. który też wie. jak to jest być niczyim. świat Bena zmienia się nie do poznania. A to dlatego. że poza kudłatym kundelkiem pojawia się w nim Tęczowa Dziewczyna. czyli Halley. Córka bibliotekarki. która nosi imię na cześć komety. zawsze chodzi w kolorowych czapeczkach i pisze książkę o akrobatce z lękiem wysokości. Ben zaczyna wymyślać tę historię razem z przyjaciółką… lecz czy możliwe jest szczęśliwe zakończenie?

Wy: https://woblink.com/ebook/swiat-sprzed-metoo-bozena-sek-grossmann-agnes-145857u

Cena:


Złoto drapieżcy

Autor: Reeve Philip

Sześćdziesiąt minut – tyle wystarczyło. żeby zniszczyć ludzką cywilizację.

Tysiące lat później nastała nowa era ruchomych miast. Miasta drapieżcy na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną Ziemię. Polują: atakują. walczą i pożerają się nawzajem.

W tym świecie młody czeladnik i dziewczyna z blizną na twarzy walczą o życie i przyszłość ludzkości.

Dwa lata po zniszczeniu Londynu Tom i Hester wciąż muszą uciekać.

Ich sterowiec. uszkodzony podczas powietrznej walki nad biegunem północnym. w ostatniej chwili ląduje na pokładzie mroźnego i pięknego Anchorage. Lecz to nie jest bezpieczne miejsce. Miasto zdziesiątkowała zaraza. A jego młodziutka władczyni ma jeden szalony cel: dotrzeć do Ameryki. kontynentu uznanego za martwy…

:

Cena: 7.99


Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw

Autor: Krzysztof Wołk

Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po Microsoft Office 2019 oraz 365.

Jest to poradnik nie tylko dla początkujących użytkowników. lecz także dla tych doświadczonych. pragnących szybko i w przyjazny sposób poznać funkcje pakietu biurowego firmy Microsoft.

Prezentuje ona w sposób praktyczny najważniejsze funkcje i możliwości pakietu. Poza niezbędną teorią zawiera także szczegółowe instrukcje i ćwiczenia. w których każdy. nawet najdrobniejszy element jest zawarty na zrzucie ekranowym objaśnionym tak. aby nawet osoba. która pierwszy raz pracuje z Microsoft Office. spokojnie poradziła sobie z konfiguracją i pracą z pakietem.

Spis treści

O KsiążceO Autorze

Moduł I: Word od

44.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-negocjacji-dla-biznesmenow-roger-dawson-145847u

Cena:dante alighieri książki, anaruk chłopiec z grenlandii, aldona marciniak zyciorys, syberia 2 poradnik, charlotte link najnowsza książka, foucault michel, philip kotler marketing pdf, biblioteka online pdf, boss of me, zachłysnąć się, 12 życiowych zasad ebook, cyprian kamil norwid książki, olga tokarczuk opowiadania pdf, droga 1, arabski książe, sport pdf, deborah levy…