Nigdy nie jest za daleko

Nigdy nie jest za daleko

Autor: Danuta Noszczyńska

Los często wystawia nas na próby. Jednak warto mu zaufać. by się wreszcie przekonać. że nic nie jest takie. jakim się wydaje.

Antonina ma wszystko. co wydaje się potrzebne do szczęścia: urodę. pieniądze. niezależność. kochających rodziców. Żyje jak w bajce. brakuje jej tylko księcia na białym koniu. A co. jeśli zamiast niego pojawi się… pastuszek w pamiętającej czasy Związku Radzieckiego zdezelowanej ładzie? Ile można zrobić dla miłości. o której się tak marzyło? Czy w pozornie poukładanym życiu Antoniny jest miejsce na zmiany? I czy ona sama jest gotowa na szczęście?

Danuta Noszczyńska – plastyczka. reżyserka. twórczyni amatorskich teatrów Azet i Amarant. absolwentka krakowskiego liceum plastycznego oraz Wydziału Filozoficznego UJ. Opublikowała książki: ‚Historia nie Magdaleny’. ‚Blondynka moralnego niepokoju’. ‚Hormon nieszczęścia’. ‚Mogło być gorzej’. ‚Kufer babki Alicji’. ‚Luizę pilnie sprzedam’. ‚Pod dwiema kosami. czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana’. ‚Wszystkie życia Heleny P.’. ‚Harpia’ (trzy ostatnie nagrodzone na Festiwalu Literatury Kobiet ‚Pióro i Pazur’). ‚Farbowana blondynka’. ‚Zła miłość’. ‚Futra. perły i łzy jak piołun gorzkie’. ‚Nieświęta rodzina’ i ‚Zobaczyć gdzie indziej’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


https://woblink.com/product-publication/download/182445/epub

1:

:

Cena:


Tylko seks

Autor: Mira Gross

Błażej jest zwyczajnym studentem. który ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy kumpel wprowadza go w szczegóły jego dostatniego życia. dla Błażeja kończy się pewien etap życia.

Lilianna to rozkapryszona i znudzona żona biznesmena. Jej małżeństwo nie należy do typowych. więc gdy na horyzoncie pojawia się Błażej. kobieta proponuje mu układ.

Jednak życie to nie bajka i Liliana będzie musiała ponieść konsekwencje własnych wyborów. Czy pociągnie Błażeja za sobą na dno?

To. co miało być zwykłą zabawą. przeradza się w coś. czego żadne z nich nie mogło przewidzieć…

„Tylko seks” Miry Gross to niesamowicie gorąca i bardzo erotyczna powieść. która potrafi rozbudzić wyobraźnię i rozgrzać do czerwoności. Obowiązkowa lektura dla każdej fanki literatury erotyc

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Książka o dworzaninie

Autor: Castiglione Baltazar

Książka o dworzaninie to – jak powiadają Włosi – il libro d’oro (złota księga) ich literatury narodowej. Zajmuje wyjątkowe miejsce w XVI-wiecznej literaturze parenetycznej. ale nie tylko. Il cortegiano – dworzanin. i donna di palazzo – dama dworu. to wzorce człowieczeństwa. które mają wartość ponadczasową. Dzieło Castiglionego skłania bowiem do namysłu nad kształtowaniem osobowości w każdym środowisku i kontekście historycznym. a także nad znaczeniem. które dla powodzenia pracy nad doskonaleniem indywidualnego człowieczeństwa ma kultura wypowiedzi i rozmowy. ściślej zaś umiejętność skutecznego. przekonującego formułowania i wyrażania myśli. Są to umiejętności praktycznie przydatne w życiu codziennym. w relacjach społecznych. czasem towarzyskich. przed

https://woblink.com/ebook/trzy-kobiety-aga-zano-lisa-taddeo-180473u: https://woblink.com/product-publication/download/180473/epub

Cena:


Dieta okienkowa

Autor: Justyna Mizera

Wiele osób marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Jednak nie wszystkie sposoby na odchudzanie są dobre dla naszego zdrowia. W jaki sposób mądrze i zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów? 

Dieta okienkowa autorstwa Justyny Mizery to książka. w której znajdziesz pełne spektrum informacji na temat postu przerywanego – metody. która zapewnia zdobycie i utrzymanie odpowiedniej wagi. 

Autorka szczegółowo opisała kwestie związane z przyczynami otyłości. a także z metabolizmem. Dowiesz się. w jaki sposób post przerywany wpływa na fizjologię człowieka oraz poprawia parametry zdrowotne. 

W książce znajdą się przykładowe zestawy żywieniowe dla różnych typów diet okienkowych. a także 90 autorskich przepisów na zdrowe i smaczne dania (w tym lunchboxy).

Justyna Mizera

Jedna z n

39.9: https://woblink.com/ebook/fiedler-glod-swiata-piotr-bojarski-181641u

Cena:


Króliki z Ravensbrück

Autor: Ellory Anna

Nadzieja nie umiera nigdy. nawet w czasach największego mroku.

Berlin. rok 1989. W dniach upadku muru wzniesionego pomiędzy Wschodem a Zachodem Miriam Winter opiekuje się swoim umierającym ojcem. Ciężko chory człowiek powtarza jedno imię: Frieda. To imię oraz obozowy numer. odkryty niespodziewanie na jego nadgarstku. pod paskiem zegarka. naprowadzają Miriam na trop strzeżonej od lat tajemnicy.

Szukając informacji na temat jego przeszłości. Miriam zagląda do szafy w pokoju matki. Wśród rzeczy po niej znajduje kobiecy pasiak. a w nim zaszyte dziesiątki listów pisanych przez tajemniczą Friedę do ojca Miriam. Heinricha. Listy te opowiadają o ‚królikach’ z Ravensbrück. czyli więźniarkach poddawanych okrutnym eksperymentom medycznym. a słowa i zdania rozsiane wśród opisów ich cierpienia i poświęcenia układają się w historię miłości. którą Heinrich przez blisko pół wieku skrywał na dnie swojego serca.

Zainspirowana niezwykłym losem kobiet z hitlerowskiego obozu. Miriam postanawia zburzyć mury. którymi sama się otoczyła. Nadzieja bowiem nie umiera nigdy. nawet w czasach największego mroku.

Niezwykła i głęboko poruszająca powieść. która trzyma w napięciu do samego końca.

Mary Chamberlain. autorka powieści ‚Krawcowa z Dachau’

Porywająca. przerażająca. chwytająca za serce lektura.

Jill Mansell. pisarka i dziennikarka ‚Sunday Times’

Anna Ellory mieszka z rodziną w Bath. w Wielkiej Brytanii. Jest zawodową pielęgniarką. a ‚Króliki z Ravensbrück’ to jej literacki debiut. do którego prawa zostały sprzedane do 12 krajów. W tej chwili autorka pracuje nad kolejną powieścią.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32topr. żeby inni mogli przeżyć, katarzyna michalak marzycielka, oczami mężczyzny chomikuj, baxter stephen, angielski w tłumaczeniach business pdf, trzy dni i jedno życie, collins dani, peter benchley, ryszard czarnecki stanisław czarnecki, futbonomia, percy jackson 3 pdf, jan duława, husserl fenomenologia, exsite pl darmowe ebook download ksiazki 1077017 jakub zulczyk slepnac swiatel, george orwell biografia, casino royale książka, zbiór zadań z fizyki dla gimnazjum pdf, książka kolejne 365 dni, zle matki sa najlepsze, ja inkwizytor wieże do nieba pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin