Stan nie!błogosławiony

Stan nie!błogosławiony

Autor: Magdalena Majcher

Ciepła opowieść o niespodziewanym macierzyństwie i trudnych życiowych wyborach.

Pola jest szczęśliwa – właśnie skończyła 28 lat. realizuje się zawodowo. ma kochającego męża. Poukładane życie do góry nogami wywracają dwie kreski… na teście ciążowym. A przecież jej plany były inne! W dodatku. lekarze podejrzewają. że dziecko może mieć wadę genetyczną.

Pola staje przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Decyzją. którą musi podjąć samodzielnie. Czy uda jej się pokochać rosnące w niej życie?

Ważny i trudny temat. Nadzieja. która staje się dla rodziców jedynym pocieszeniem. Wiara. że dziecko. które ona w sobie nosi. będzie zdrowe. I miłość. która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile…

-Ałbena Grabowska. pisarka

Dante mawiał. że z

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788380151970: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/filozofia-chodzenia-frederic-gros-17927u

Cena:


Lisy

Autor: Lucy Jones

Lis nie jest dużym drapieżnikiem. ale efektownym: smukła ognista sylwetka. gruba kita z białą końcówką i dzikie. ale przenikliwie inteligentne oczy. Poza tym potrafi zjeść niemal wszystko (poluje na gryzonie. zające. wydry i ptaki. wyjada jaja z gniazd. nie pogardzi dżdżownicami. padliną ani owadami. a jesienią zdarza mu się przejść na dietę owocową) i zasiedlić niemal każde terytorium – od Afryki aż po krąg polarny. I coraz częściej przenika do miast.

Od wieków wzbudza też kontrowersje. W mitologii greckiej był potworem. jednym z dzieci Echidny. W folklorze francuskim zapisała się postać Renarta. uosobienia przebiegłości i sprytu. W arabskim uważane są za stworzenia tchórzliwe. słabe i przebiegłe. ale wierzy się. że potrafią oszukać śmierć. W Biblii lisami nazywano fałszywych proroków.

<

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9kajetan wróblewski, jak przejść lego marvel super heroes, dziedzictwo posłańca chomikuj, konflikty bliskiego wschodu, nermin bezmen, niedokończona baśń, sokół peb, nawiedzony dom bajka, bader online pl, konstytucja 3 maja kolorowanki, jak zachęcić 2 latka do mówienia, mitologia słowiańska bobrowski pdf, charchalis wojciech, wkurza, maria majdan, metodologia badań pedagogicznych pdf, walka klasowa…