Dom wszystkich snów

Dom wszystkich snów

Autor: Wojciech Gunia

Rodzimy się w nim i w nim zamykamy oczy. W jego długich. wąskich korytarzach i pustych pokojach rozgrywa się to. czego doświadczamy między jedną a drugą nicością. W nim prowadzimy walkę i w nim zostajemy pokonani. Stawiamy pytania lub poszukujemy odpowiedzi. Kto go wzniósł? Kto nas do niego sprowadził?

Jest ogromy. być może większy niż świat. a my. z góry skazani na błądzenie. nigdy nie poznamy jego planów.

Trzynaście historii. jedna opowieść.

„Dom wszystkich snów”

książka – labirynt. książka – zagadka.

Gęsta. sensualna proza. nad którą unoszą się duchy Schulza i Truchanowskiego. Ale czytelne inspiracje są tu jedynie punktem wyjścia do dalszych poszukiwań. dalszej podróży w mrok rozłażącej się w szwach rzeczywistości. Te znakomit

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


https://woblink.com/product-publication/download/15155/epub

1: Autor

:

Cena:


Na moment przed świtem

Autor: Magdalena Wala

Magdalena Wala. autorka bestsellerowych powieści obyczajowych. powraca!

Dwie kobiety. dwie różne epoki. te same dylematy i tak podobne koleje losów…

Adriana jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Pod wpływem historii zasłyszanej od sąsiadki. starej Ślązaczki Agnes. postanawia chociaż trochę zmienić swoje życie. W tym celu musi uzyskać przebaczenie mężczyzny. którego dawno temu skrzywdziła. pojednać się z rodziną oraz rozwikłać sekrety ze swojej przeszłości.

Na zmiany w życiu Adriany duży wpływ ma opowieść Agnes. Poznajemy ją na początku września 1939 roku. gdy dziewczyna żyje w Mysłowicach – mieście przyłączonym do III Rzeszy. Czeka ją niełatwa walka o zachowanie tożsamości oraz wierności własnym ideałom.

Adriana w opowieści staruszki znajduje podobieńs

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9


Wespazjan. Władcy Rzymu

Autor: Robert Fabbri

Piąty tom cyklu o Wespazjanie.

Brytania. 45 rok. W pobliżu Stonehenge druidzi chwytają w zasadzkę Sabinusa. chcąc zwabić Wespazjana. który zapewne przybędzie ratować brata – by obu rzymskich legatów złożyć w mrocznej ofierze prastarym bogom podczas letniego przesilenia. Wespazjan musi walczyć o uratowanie brata i zakończyć podbój południowego zachodu tej nawiedzonej wyspy. nim wezwanie do Rzymu wrzuci go w wir cesarskiej polityki. Trzej wyzwoleńcy Klaudiusza wciąż są wszechwładni. Kiedy wydają wyrok na cesarzową Messalinę. każdy z nich popiera inną kobietę na jej miejsce. Która z nich zatriumfuje – i jaką cenę zapłaci Wespazjan?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9ponad światem, wiedzmin 3 import z wiedzmina 2, 12 życiowych zasad: antidotum na chaos, audiobbok, zakochani po uszy 179, zielone słońce, katarzyna czeczot, audiobook forum, proroctwa królowej saby, anatomia testy, zona mobi, dostojewski młokos, sherlock lupin i ja, podręcznik psychomagii…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin