Motyw X

Motyw X

Autor: Stefan Ahnhem

Ogarnięty obezwładniającym poczuciem winy Fabian Risk udaje się na zasłużony urlop. by zająć się rodziną. a szczególnie leżącą w śpiączce Matildą.

Tymczasem miasto pogrąża się w chaosie: zaczyna się od wyjątkowo brutalnego morderstwa małego chłopczyka z Syrii. później ginie pracownik supermarketu. a kolejne zbrodnie wskazują. że jedyny możliwy motyw mordercy – lub morderców – ma podłoże rasowe. Skomplikowane śledztwa przerastają policjantów. dlatego Fabian musi wrócić na posterunek. a jego szefowa. Astrid. przerwać dopiero co rozpoczętą kurację odwykową.

Tylko jak złapać seryjnego mordercę. który za każdym razem zabija inaczej?

Na dodatek Fabian nieoficjalnie prowadzi śledztwo związane z tajemniczymi dokumentami. które odnalazł po śmierci Hugona Elvina. Jego wyniki mogą na

24.6: https://woblink.com/ebook/ambasadorowa-wloszek-edyta-151930u

Cena:


ISBN

9788381795210: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/stambul-viktor-grotowicz-strittmatter-kai-151953u

Cena:


Środki trwałe w jednostkach sektora publicznego

Autor: Izabela Motowilczuk

W publikacji przedstawiono zasady nabywania. zbywania. likwidacji. amortyzowania i umarzania oraz dokumentowania środków trwałych. a także ujmowania tych operacji w księgach rachunkowych. Uwzględniono przy tym postanowienia KSR 11 oraz najnowszego Stanowiska KSR w sprawie użytkowania wieczystego. Całość ilustrują liczne przykłady z praktyki.

W części I i II omówione są zagadnienia będące przedmiotem standaryzacji. dotyczące ujmowania środków trwałych oraz ich amortyzowania do celów bilansowych. Praktyczne zastosowanie tych reguł przedstawiono na przykładach operacji występujących w jednostkach organizacyjnych sektora publicznego. Z książki można m.in. dowiedzieć się:

● jakie są zasady uznawania składnika majątkowego za środek t

:

Cena:


ISBN

9788381795135: Wydawnictwo

Format

46.9: https://woblink.com/ebook/uzaleznienia-2-0-alter-adam-151937u

Cena:


Wydawnictwo

Literatura: Format

154048

https://woblink.com/product-publication/download/154048/epub: 1

Cena:kłamczucha audiobook całość, izabela sowa tymczasem, przygotowanie do aktu zawierzenia, kolejne 365 dni audiobook, barbara wrzesińska dzieci, wlam sie do mozgu pdf, tańce erotyczne, opowiadania erotyczne audiobook, enfp związki, nowe ruchy polityczne na ziemiach polskich, nowak andrzej dzieje polski, kolorowanki bingo i rolly, milosnicy czterech kolek, gra o tron mp3, darmowe książki online, dieta przy hashimoto pdf, wrzask rebeliantów, słówka do matury z angielskiego pdf, alchemia uwodzenia pdf, niechciany gosc…