ISBN

ISBN

9788381479172: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/niewolnik-w-europie-pawel-brol-189353u

Cena:


ISBN

9788394692117: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/osobliwosc-rozmaitosci-grzegorz-bernatek-190785u

Cena:


Offline

Autor: Mark Boyle

Mark Boyle. znany na świecie jako „człowiek bez pieniędzy”. opisuje swoje życie bez technologii. rządzone rytmami pór roku. na tle krajobrazu dalekiego od miejskiego zgiełku. W swojej książce dzieli się wnioskami. które skłoniły go do „powrotu do korzeni”. oraz osobistą podróżą w poszukiwaniu sensu życia i pielęgnowaniem człowieczeństwa bez udziału urządzeń elektronicznych.

Jego pełna otwartości. podszyta poczuciem humoru opowieść skłania do refleksji: czy jestem w stanie przełączyć się na stałe na tryb offline? Czy poczucie wygody zatraca we mnie radość z codziennych czynności? Jakie działania mogę podjąć. aby bliżej połączyć się ze światem i otaczającymi mnie ludźmi?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 32.9pozwól się kochać, allen carr audiobook, doktor dolittle książka pdf za darmo, delia owens, piękno miłości, lilka i spółka, darmowa biblioteka online, atom i cząsteczka, anna ruttar, kolko sie panu urwało, magiczny wieczór krawczyk, nowoczesna kosmetologia, cela sobolewska, tupcio chrupcio mam rodzeństwo, dominik jarczewski, koper książki, e-book za darmo, pasieka dredziarza…