Instrukcja obsługi lasu

Instrukcja obsługi lasu

Autor: Peter Wohlleben

Nie znajdziesz lepszego przewodnika po zielonych ostępach niż Peter Wohlleben. Ten człowiek kocha swoją pracę. a las to jego biuro. w którym chętnie spędza nadgodziny. Dzięki jego książkom czytelnicy na całym świecie uwierzyli. że drzewa mają swoje życie.

Skoro znasz już niektóre sekrety drzew. czas. byś poznał bliżej las. by móc korzystać z jego dobrodziejstw. Autor. czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia. przygotował wyjątkową instrukcję. z której dowiesz się między innymi:

– jak zachowywać się w lesie. żeby nie być intruzem.

– czego nie wolno robić. by nie straszyć zwierząt.

– jak uniknąć komarów i kleszczy.

– na co zwrócić uwagę podczas leśnych wędrówek.

– jak znaleźć najlepsze miejsca do obser

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 33


Ćwiczenie duszy. rozciąganie mózgu

Autor: Jerzy Vetulani

Co dzieje się z mózgiem w chwili śmierci? Czy wolna wola w ogóle istnieje? Może mistycy cierpieli na padaczkę? Jaki związek ma oczekiwanie szczęścia wiecznego z układem nagrody w mózgu? Czym jest miłość?

Badacz kory orbitofrontalnej. hipokampa i innych zakątków mózgu może znaleźć wspólny język ze znawcą chrystologii! Jeden z najbardziej znanych polskich naukowców. prof. Vetulani. i jeden z najbardziej znanych polskich teologów. ks. Strzelczyk. w rozmowie pełnej anegdot i humoru. a zarazem prowadzonej na serio. odsłaniają przed czytelnikiem kulisy świata duchowego i tajniki biologii. Książkę zainspirowały ich rozmowy publikowane w miesięczniku „Znak” w ramach cyklu Neuroteologie.

Wydawnictwo: Znak

Cena:


ISBN

9788366517219: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/slad-przemyslaw-zarski-180310u

Cena:


Recykling

Autor: Zofia Tarajło-Lipowska

Komisarz Cichosz. znany już z powieści Śmierć dziekana. podejmuje się rozwiązania zagadki kolejnego morderstwa na Uniwersytecie Kuropaskim. Tym razem ofiarą jest dyrektorka Instytutu Semikomunikacji Interkulturowej Hellada Słoneczny. Sprawy komplikują się. gdy do zespołu śledczych dołącza była pracownica Instytutu Andżela (Aniela) Mentel. Interesujące portrety psychologiczne postaci. barwny język. przewrotny humor i akademickie realia sprawiają. że książka zainteresuje nie tylko miłośników kryminałów.

Nie została potwierdzona. ani też obalona teoria. że we wszystkich przypadkach zabójcą jest ten sam szaleniec. który w ten sposób próbuje wyrazić oburzenie z powodu różnych patologii środowiska. I żebyście się nie wygadali przed podejrzanymi ani świadkami! Cicho-sza!

31.99: https://woblink.com/ebook/we-wspolnym-rytmie-jojo-moyes-31248u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 178125

https://woblink.com/ebook/-nie-zwyczajna-samantha-young-sylwia-chojnacka-178125u

:

Cena:przesłania anielskie, otchłań robert j. szmidt, ryk kamiennego lwa, podstawy genetyki sprawdzian, ekspozycja mróz pdf, rzecz o mych smutnych dziwkach, deniwelacja pdf, ostatnia piosenka nicholas sparks, camilla läckberg ofiara losu pdf, eleonora wiśniowiecka, kańtoch anna, złota księga bajek bing, blanka lipińska ten dzień pdf docer, seksparty…