Onkalot

Onkalot

Autor: Adrianna Biełowiec

Wszechświat za tysiąc lat. Rząd globalny upada. jego armia zostaje rozbita. Władzę na Ziemi i nad koloniami kosmicznymi przejmuje zmilitaryzowany naród Kiritian. który poznaje sekret nieśmiertelności. Nikłe szanse na obalenie kolejnego hegemona. dysponującego najnowocześniejszą medycyną i technologią. ma paramilitarna opozycja. Należąca do niej podporucznik Anna Sandstorm łamie rozkazy i próbuje na własną rękę zabić znienawidzonego Forkisa. Pierwszego Dygnitarza Galaktycznego. Jednocześnie w dżungli planety Chulimal budzi się z letargu człekojaguar Q’ualel i rusza na poszukiwania pradawnej broni stworzonej przez samych bogów. Nie wiadomo jednak. którą stronę postanowi wesprzeć. a którą unicestwić.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 28


Odważne życie

Autor: Pema Chödrön

Odważne życie to jedna z ważniejszych książek Pemy Chödrön. buddyjskiej mniszki. którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie.

Pema Chödrön doradza w niej jak zmienić sposób. w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia – a co za tym idzie. jak przyjmować to. co nas spotyka. Często nie mamy wpływu na to. co niesie los. ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy. żeby zawładnął nami lęk. czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości rzeczywistość. Gdy wybierzemy to drugie. Pema Chödrön zapewni nam narzędzia niezbędne do radzenia sobie z trudnościami. które napotkamy na swojej drodze.

Pema Chödrön

Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia. którą pokochały gwiazdy Holllywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzm

39.99: https://woblink.com/ebook/pokonaj-nadcisnienie-dieta-dash-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-agata-lewandowska–202581u

Cena:


Molly

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę. jakiej jeszcze nie znacie!

Powiedzieć. że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło. to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę. została zupełnie sama. gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Teraz. gdy jest dorosła. chce się już tylko bawić. Niszczyć ludzi i świat. Imprezy. adrenalina. pedał gazu pod nogą. szalona jazda prosto w noc.

Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula. najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana. ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła. a ich przyjaźń przetrwała.

Jest pewna. że niczego więcej j

35.9: https://woblink.com/ebook/mordercow-tropimy-w-czwartki-anna-rajca-salata-osman-richard-196555u

Cena:


Klimat to my

Autor: Jonathan Safran Foer

Najlepsza książka 2019 roku „Financial Times” i „The Guardian”

Niektórzy ludzie odrzucają fakt. że nasza planeta ociepla się z powodu działalności człowieka. Ale czy ci z nas. którzy akceptują rzeczywistość spowodowanej przez człowieka katastrofy klimatycznej. naprawdę w nią wierzą? Gdybyśmy rzeczywiście w nią uwierzyli. z pewnością zdecydowalibyśmy się na działania zgodne z tym. co wiemy. A jednak prawie ich nie podejmujemy.

 

W Klimat to my Jonathan Safran Foer bada fundamentalny dylemat naszych czasów w zaskakujący i głęboko osobisty sposób. Zadanie ocalenia planety wymaga wielkiego rozliczenia się z naszą. niestety bardzo ludzką. niechęcią do poświęcenia komfortu ze względu na niepewną przyszłość. By jeść więcej. smaczniej i taniej. zamieniliśmy naszą pl

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9czarni paweł reszka, zmierzch osamu dazai, folwark zwierzęcy mobi, bramy światłości tom 2 premiera, książki po niemiecku pdf, jak mówić, żeby maluchy nas słuchały, agata ziółkowska umk, eagle kurs pdf, dariusz szafrański, hamrol zarządzanie jakością z przykładami pdf, marionetka amo jones, luciana frassati, lem ebook, wojciech bożejko, wyspa pingwinów, nie odpisuj marcel moss, mój szef, chirurgia repetytorium noszczyk, susskind…