Instynkt łowcy

Instynkt łowcy

Autor: Alex Kava

W porównaniu do innych pomieszczeń tutaj panował bałagan. Na dużej korkowej tablicy wisiało mnóstwo zdjęć. przypięte jedno na drugim. Czasami widać było tylko grzywkę. nos czy oczy. Maggie poczuła. jak robi jej się niedobrze. To niemożliwe. żeby Dunn porwał i sprzedał aż tyle dzieci.Nagle jej uwagę zwróciło jedno zdjęcie. Objęci chłopiec i dziewczynka uśmiechali się do obiektywu. Podpis głosił: Brodie i Ryder. 10.10.01.Agentka Maggie O’Dell jest niemal pewna. że na fotografii może być zaginiona przed laty siostra Rydera Creeda. z którym wielokrotnie pracowała. Wspólnie rozpoczynająśledztwo. by wreszcie ustalić. co przed laty stało się z Brodie Creed. Im więcej faktów poznają. tym bardziej dochodzą do wniosku. że niektórzy ludzie utracili resztki człowieczeństwa.

Wydawni:

Cena:


ISBN

9788328708365: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/dziewczeta-z-auschwitz-sylwia-winnik-33663u

Cena:


Frankenstein

Autor: Mary Shelly

Postać Frankensteina znają chyba wszyscy. Potwór siejący grozę i spustoszenie na stałe zadomowił się w kulturze światowej. Do zbiorowej świadomości trafił on jednak nie z książki. ale z licznych filmów jemu poświęconych. Mało kto zdaje sobie sprawę. jak bardzo kino zniekształciło pierwowzór. Dzisiaj dajemy Czytelnikowi szansę zapoznania się z oryginalną wersją historii o Wiktorze Frankensteinie i jego dziele. Historii o zgubnej ambicji. o odpowiedzialności za swe czyny. o odtrąceniu i samotności. o krzywdzie i zemście. Klasyczną powieść Mary Shelley oddajemy do rąk Czytelników w nowym przekładzie Pawła Łopatki.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 15.99


Naznaczeni śmiercią

Autor: Veronica Roth

Na jednej z planet w odległej galaktyce żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Losy Cyry i Akosa splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom. obsesjom. wyobrażeniom. Naznaczeni śmiercią. naznaczeni stratą. Wyzwoleni przez miłość.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 38urodzić razem i naturalnie, mieszkając z wrogiem pdf freedisc, dramat udanego dziecka pdf, martyna kubka, brat mojego męża, jędrzej pasierski, twój simon pdf, sprawdziany matematyka klasa 4, machinarium poradnik, 365 dni blanka lipińska pdf za darmo, książka pablo escobar, cztery kobiety, książka uprowadzona, peaky blinders historia prawdziwa, rok 1984 książka, e turystyka, jolanta zombirt…