ISBN

ISBN

9788366335172: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/e

Cena:


EPUB.MOBI

14368: 18

https://woblink.com/product-publication/download/14368/epub

:

Cena:


Cry baby

Autor: Ginger Scott

Wypełniona emocjami piękna opowieść autorki bestsellera ‚Chłopak taki jak ty’ o dorastaniu i trudnej miłości

Siedemnastoletni Tristan Lopez jest wierny członkom gangu. który założył jego ojciec wraz z przyjacielem. Nie ma wyboru – kiedyś to on stanie na jego czele. Czy tego chce. czy nie.

Riley Rojas nigdy nie pasowała do świata Tristana. Przez problemy rodzinne musiała przeprowadzić się do najgorszej dzielnicy miasteczka. Poznała nie tylko. co to strach. ale też smak pierwszej miłości. To ona przypomniała Tristanowi. że ma szansę na inną przyszłość niż życie w gangu lub śmierć.

Kiedy oboje wylądowali w tej samej klasie. a potem spotykali się na boisku do koszykówki. było jasne. że wpadli po uszy. Nawet kiedy ją od siebie odpychał. ona zawsze wracała. Była jego marzeniem. testem lojalności.

:

Cena:


ISBN

9788365853462: Wydawnictwo

Format

69.9: https://woblink.com/ebook/dlug-david-graeber-33889u

Cena:


Morderstwa w Somerset

Autor: Anthony Horowitz

Mroczna podróż w świat kryminału łącząca to. co najlepsze w klasycznej i współczesnej literaturze sensacyjnej.

JEDEN DAM ZA SMUTEK. ZA RADOŚĆ MOŻE DWA.

Susan Ryeland. redaktorka londyńskiego wydawnictwa. otrzymuje wydruk najnowszej powieści autora cyklu bestsellerowych kryminałów.

TRZY DAM ZA DZIEWCZYNĘ. CZTERY ZA CHŁOPAKA.

Wszystko jest jak trzeba – spokojna wieś. ofiary zbrodni. prywatny detektyw – tyle że wcale nie o to chodzi.

KTO DA PIĘĆ ZA SREBRO? KTO SZEŚĆ ZA ZŁOTO DA?

Bo sednem tej historii jest coś zupełnie innego. niż się wydaje.

I SIEDEM ZA TAJEMNICĘ. O KTÓREJ CICHO-SZA!

Susan od lat współpracuje z Alanem Conwayem. Czytelnicy uwielbiają stworzoną przez niego postać prywatnego detektywa Atticusa Pünda.

Najnowsza powieść z cyklu – historia morderstwa popełnionego w wiejskiej rezydencji Pye Hall – nie jest jednak tym. czym się wydaje. Owszem. są w niej ofiary i intrygująca kolekcja podejrzanych. ale to tylko pozory. na stronach powieści ukryta jest bowiem zgoła odmienna intryga: jak najbardziej realna historia zazdrości. chciwości. bezlitosnej ambicji i… morderstwa.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

153896

https://woblink.com/product-publication/download/153896/pdf: 1

Cena:


ISBN

9788301198923: Wydawnictwo

Nowe. zaktualizowane i rozszerzone wydanie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika zawierającego prezentację podstawowych zagadnień współczesnej ekonomii. zarówno w skali makro. jak i mikro.

Obok ujęć teoretycznych. odnoszących się do dorobku głównych nurtów teorii ekonomii. zawiera odwołania do rzeczywistości gospodarczej. zwłaszcza gospodarki polskiej okresu transformacji.

W nowym wydaniu zostały zaktualizowane treści poszczególnych rozdziałów i zmieniony ich układ. Dodano także nowe rozdziały. w których m.in. omawiane są główne nurty ekonomii. zagadnienia związane z polityką pieniężną. integracją europejską i globalizacją.

Do najważniejszych zalet podręcznika należą:

29.9: https://woblink.com/ebook/zbigniew-ksiaze-polski-norbert-delestowicz-27462u

Cena:rick and morty książka, wstan, urszula ledóchowska cuda, pieśń horacego, wzmacnianie konstrukcji żelbetowych, 15 tajemnic zarządzania czasem, przewieszenie audiobook, dziewczyny, atrybuty kobiecości, jakub zajdel, 365 dni blanka lipińska pdf, czołgi 3 rzeszy, jednoaktówka, nie mogę cię zapomnieć, licencja prawo gospodarcze, słowotwórstwo angielski ćwiczenia maturalne pdf, co słonko widziało maria konopnicka…