1

1

:

:

Cena:


Superodżywianie – PDF

Autor: dr Ruediger Dahlke

Autor łączy wiedzę Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z odkryciami współczesnej nauki. Analizuje produkty spożywcze pod kątem znajdującej się w niej energii i światła. Wprowadza pojęcia porządku w odżywianiu oraz odkrywa przedwieczne sekrety długowieczności i witalności. Teraz i Ty skorzystasz z tej wiedzy. Ocenisz również własną sytuację termiczną i świadomie wpłyniesz na zachodzące w Twoim ciele procesy trawienne. Skorzystasz z postu. żywności ketogenicznej oraz wielu specjalistycznych diet. w tym antynowotworowej. Zwalczysz stany zapalne i sięgniesz do superżywności. Autor zdradza. co oferują Ci bezglutenowe zboża. konopie. kurkuma. imbir i camu camu. Poznasz siłę witaminy C. nasion chia. soi. moringi i kakao. Wszystko. co powinieneś wiedzieć o zdrowej żywności!

29.2: https://woblink.com/ebook/roslinne-terapie-antynowotworowe-w-praktyce-terapeutycznej-wincek-lidia-154155u

Cena:


Nie wiem. gdzie jestem

Autor: Gayle Forman

Nowa powieść autorki bestsellerów ‚Wróć. jeśli pamiętasz’. ‚Ten jeden dzień’. ‚Zostaw mnie’.

Los splata drogi trojga obcych sobie ludzi.

Freya jest młodziutką wokalistką. stojącą na progu sławy. Straciła głos podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Harun zamierza zerwać więzi z bliskimi. żeby pozostać wiernym sobie. Nathaniel przyleciał do Nowego Jorku z jednym małym plecakiem i desperackim planem. Nie ma nic do stracenia.

Łączy ich strata.

Nadzieja.

Tęsknota.

I miłość.

Zanim dzień dobiegnie końca. ich głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw. a oni przekonają się. że najlepszym lekarstwem na każdą stratę i tęsknotę jest drugi człowiek.

‚Nie wiem. gdzie jestem’ opowiada o ludziach. którzy zaufali miłości i dzięki niej odkryli swoją drogę. Niezrównana Gayle Forman ofiaruje swoim czytelnikom emocjonalne katharsis.

Chwyta za serce (…) Dla czytelników gotowych na serię wstrząsów emocjonalnych.

‚Hypable’

Przepięknie napisana opowieść miłosna. trafi do serca każdego młodego człowieka. który stanął twarzą w twarz ze strachem i starcie przetrwał.

Jacqueline Woodson. autorka powieści ‚Kryształowy księżyc’

Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana autorka powieści dla młodzieży. Za ‚Jeśli zostanę’ otrzymała dwie nagrody: 2009 NAIBA Book of the Year Award oraz 2010 Indie Choice Honor Award. Forman zajmuje się również dziennikarstwem. a jej teksty pojawiają się między innymi w ‚Seventeen’. ‚Cosmopolitan’ oraz ‚Elle’. Mieszka w nowojorskim Brooklynie wraz z mężem i dwiema córkami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788395399947: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/c-k-kuchnia-robert-maklowicz-159785u

Cena:


Niebezpieczne kosmetyki – PDF

Autor: Marion Schimmelpfennig

Czy z własnej woli pozwoliłbyś na długotrwałe trucie całego organizmu? Nie? Dlaczego więc codziennie aplikujesz sobie solidną porcję chemii wraz z preparatami pielęgnacyjnymi? Autorka przez lata pracowała w branży marketingowej i miała wgląd w praktyki stosowane w przemyśle kosmetycznym. Teraz ujawnia fakty na temat toksycznych substancji w kosmetykach. Dzięki niej poznasz ich szkodliwy wpływ na zdrowie i nauczysz się je rozpoznawać. Unikniesz reakcji alergicznych. podrażnień i swędzenia. Zrozumiesz związek jaki mają toksyny z powstawaniem chorób takich jak bezpłodność. choroby tarczycy czy nowotwory. Pozbędziesz się wypadania włosów. pieczenia i przesuszonej skóry. Zaczniesz czytać etykiety i postawisz na jakość produktów. Poznaj całą prawdę o kosmetykach.

:

Cena:everless, jax kontra, arkadiusz borowiec, bogdan dziobkowski, dziwne losy jane eyre pdf, katarzyna dudka, dieta clear skin, nike nominacje 2020, huxley aldous, młody stalin, aleksander fredro książki i sztuki, barbara wicher, 31 korytarzy pdf, gloria victis narrator, andrzej krzywy wzrost, severski audiobook, żywoty świętych pańskich, ps wciaz cie kocham jenny han chomikuj…