Obsesja Lydii

Obsesja Lydii

Autor: Liz Nugent

Mój mąż nie chciał zabić Ann Doyle. Ale ta szmata z pewnością na to zasługiwała…

Lydia jest jak skomplikowana łamigłówka. Raz jest ofiarą. a raz katem. Czasem budzi litość. częściej przerażenie. Pieczołowicie dba o nieskazitelny wizerunek żony szanowanego sędziego. kochającej matki jedynaka i pani domu w pięknej posiadłości. Ten dom skrywa jednak mroczny sekret. który może uruchomić niemożliwą do przewidzenia lawinę nieszczęść.

Nikt bowiem nie wie. że Lydia i jej mąż złożyli kiedyś pewnej prostytutce niemoralną propozycję. którą dziewczyna postanowiła wykorzystać. Za ten błąd przyjdzie wszystkim zapłacić wysoką cenę.

Wydawnictwo: Wielka Litera

Cena: 32.9


Na luzie

Autor: King Brian

W tym błyskotliwym przewodniku po świecie stresu King. psycholog i komik. przedstawia praktyczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i radzi. jak nauczyć swój mózg bardziej pozytywnego myślenia. W tym celu szczegółowo objaśnia zjawisko stresu. tłumaczy. czym on jest. skąd się bierze. a także jaki ma wpływ na cały organizm. Autor dogłębnie analizuje przyczyny i przejawy stresu w codziennym życiu. zwracając przy tym uwagę na źródła lęku. niepewności. negatywnego nastawienia i przyczyny tłumienia emocji. Pokazuje. jak wszystkie te zagadnienia łączą się w większą całość. Z tych rozważań dowiemy się. dlaczego negatywne emocje i stres prowadzą do zaburzeń lękowych. depresji. nadciśnienia. otyłości. uzależnień oraz wielu innych problemów zdrowotnych. Techniki Kinga pomagają zmienić w mózgu chemię. która w

Wydawnictwo: Znak

Cena: 23.25


Dworek w Miłosnej

Autor: Olejnik Agnieszka

Wyobraź sobie długą. wysadzaną strzelistymi drzewami aleję. wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem Antonim. przejdź się nad staw. odetchnij zapachem lawendy… Zajrzyj do miejsca. gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna. 

Bogna Rytter. dziedziczka posiadłości. zapisuje swój majątek jedynym krewnym – kuzynkom Adzie i Monice. Co zrobią z nieoczekiwanym spadkiem? Czy każda zmiana jest zmianą na lepsze? Jak ułożą się stosunki między dwiema niemal obcymi kobietami. między którymi staną wielkie pieniądze i… mężczyzna? 

Stare mury kryją niejedną tajemnicę. A kiedy do dworku wprowadzi się młodość. wraz z nią zamieszkają tam

:

Cena:christina lauren szalona noc pdf, bioshock infinite poradnik, simon baron-cohen, twarzą w twarz z demonem pdf, słowa z uśmiechem klasa 5 podręcznik online, najlepsze książki 2020, ta, która musi umrzeć, format ebook, audiobook kuba wojewódzki, wiek niewinności książka, hitler: narodziny zła, zawód policjanta, joseph condrad, teściowe muszą zniknąć…