Tylko grajek

Tylko grajek

Autor: Hans Christian Andersen

‚Tylko grajek’ to przepiękna. smutna i rzewna. chwytająca za serce opowieść Hansa Christiana Andersena.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 9.99


The Secret Garden

Autor: Frances Hodgson Burnett

The Secret Garden is a children’s novel by Frances Hodgson Burnett first published as a book in 1911. Set in England. it is one of Burnett’s most popular novels and is considered a classic of English children’s literature. Several stage and film adaptations have been made.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 19.49


Szczęśliwe liczby

Autor: Danielle Steel

Wiek to tylko liczby – każda z nich może być tą szczęśliwą.

Eileen nie marzyła o innym życiu. Kochający mąż. udane dzieci i piękny dom – jej miejsce na świecie. Nie chciała niczego więcej – miała wszystko.

Pewnego dnia Eileen odkrywa. że nie jest jedyną kobietą w życiu swojego męża. Jej rywalka. Olivia. jest młodsza. ładniejsza i ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Załamana Eileen nie wierzy już. że w życiu czeka ją cokolwiek dobrego.

Tymczasem Olivia ma inne zmartwienia. Codziennie musi walczyć o niezależność ze swoją matką i babką. uznanymi artystkami. I prawie zawsze przegrywa.

Spotkanie Eileen i Olivii będzie dla obu kobiet prawdziwą lekcją.

Czy nauczą się stawiać czoła nowym wyzwaniom?

Czy uwierzą. że nigdy nie jest za

:

Cena:


Pompon w rodzinie Fisiów

Autor: Joanna Olech

W rodzinie Fisiów. która. jak my wszyscy. smoki zna tylko jako baśniowe i dawno wymarłe – niespodzianie w łazience pojawia się mały. zielony osobnik. który przedstawia się jako smocze dziecko. Jest bardzo delikatny. z czasem porasta zrogowaciałą skórą. o którą dba. smarując ją najdroższym kremem na zmarszczki mamy. Jest nietaktowny. nie umie się zachować. ma dziwne upodobania kulinarne i niesamowite pomysły. a mimo to Gniewosz i Malwina go uwielbiają.

A kiedy na zjeździe blogerów dostaje nagrodę – cała rodzina puchnie z dumy.

Zaprzyjaźnijcie się z nim. a nie zaznacie nudy!

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


185786

26: https://woblink.com/ebook/ktos-na-gorze-mnie-nienawidzi-seamon-hollis-185786u

1

:

Cena:tomasz grosse, oczy wilka chomikuj, śladami neli pdf, kielonek, ostatni człowiek, jutro będzie dobry dzień tekst, mieczyslaw pawlikowski, sprawozdawczość budżetowa jednostek samorządu terytorialnego, chańbi, soma solucja, fallout 3 solucja, powtórka przed maturą z angielskiego pdf, przetrwać belize, metro 2034 mobi…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin