ISBN

ISBN

9788379761364: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/czerwien-kosci-ann-cleeves-142823u

Cena:


:

:

Cena: 31.9


Kobiety z odzysku. Ryzykowne decyzje

Autor: Izabella Frączyk

Od ostatnich perypetii Zuzki. Felicji i Gośki minęły 3 lata. Codzienne życie trzech sąsiadujących ze sobą rodzin płynie względnie spokojnym. utartym rytmem. ale jedynie do czasu. gdy jednej z przyjaciółek przytrafia się gorący romans. Zauroczona ognistym kochankiem kobieta całkowicie traci głowę. czym komplikuje życie zarówno sobie. jak i wszystkim wokół. Musi minąć wiele dni okupionych stresem i łzami. zanim sprawy jako tako się wyjaśnią. Niestety. na horyzoncie pojawi się wróg. który skomplikuje sytuację jeszcze bardziej.

Kontynuacja bestsellerowej serii ‚Kobiety z odzysku’. Ponowne spotkanie z przyjaciółkami przyniesie wiele niespodzianek. zwłaszcza że w ich szeregi wkroczy sympatyczna Agata. Dziewczyna. która uciekła sprzed ołtarza.

Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych. między innymi trylogię ‚Stajnia w Pieńkach’. serie ‚Śnieżna Grań’ i ‚Kobiety z odzysku’ oraz dwutomowy cykl ‚Wszystko nie tak’. Wszystkie pozycje spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 21.76georgi gospodinow, sex/love książka, silmarillion pdf pl, zimowy ogród książka, lunatycy książka, pan tadeusz audiobook za darmo, the kissing booth książka pdf, urszula torbus, etyka w polityce, metodologia badań społecznych, focus second edition poziom 3, demonizm, felix dennis jak zostac bogatym, chyłka umorzenie, abby jimenez, zatrzymaj mnie, był sobie szczeniak ellie, historia obrazów dla dzieci, horyzont jakub małecki, jak przejąć kontrolę nad światem, inteligencja emocjonalna goleman pdf…