ISBN

ISBN

9788726127997: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/suarez-nigdy-nie-bedziesz-sam-jaroslaw-kaczmarek-199581u

Cena:


Saga rodu z Lipowej 23: Choroba miłości

Autor: Marian Piotr Rawinis

Kolejna część historii o rodzinie z Lipowej.

Do czego jest w stanie posunąć się człowiek zaplątany w uczucie?

Nie żyje ojciec Konrada. nie żyje Pietrasz… Także sam Konrad. mąż Elżbietki. jest w ciężkim stanie. Wydaje się. że spisek kobiet dopiero zaczął zbierać swoje żniwo. Tylko szczęście Hedwigi i Mikołaja przypomina dawny ład i porządek w Lipowej.

Trudno powiedzieć to o życiu ich synów. którzy zapadają na chorobę miłości. Tymczasem Dominik odkrywa prawdę o swoim pochodzeniu. nieco inną od tego. czego dowiedział się od Roksany.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


ISBN

9788324062034: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/moc-truchleje-opowiesci-wigilijne-1939-1945-sylwia-winnik-201254u

Cena:


ISBN

9788726128499: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/fredek-i-nadciagajacy-kataklizm-zofia-stanecka-199675u

Cena:


Legia to jest potęga

Autor: Tuzimek Dariusz

Ponad 100 lat temu Legia rozegrała swój pierwszy mecz. Ciężką pracą zawodników i trenerów oraz wsparciem kibiców zapracowała na miano najpotężniejszego klubu piłkarskiego w Polsce. Mimo tego. że w jej historii zapisały się nie tylko wielkie wzloty. ale i spektakularne upadki. zawsze mogła liczyć na swoich kibiców. Oddanych. wiernych i lojalnych. Nikt nie dopinguje piłkarzy tak jak oni!

Książka Dariusza Tuzimka jest opowieścią o narodzinach Legii. najlepszych meczach i piłkarskich gwiazdach – tych sprzed lat i współczesnych. Pokazuje fenomen starej i nowej Żylety na warszawskim stadionie. Przede wszystkim jest hołdem dla tych. którzy podczas meczów siedzą na trybunach i śpiewają na całe gardło: ‚Legia to jest potęga’.

Na fanów klubu czeka mnóstwo archiwalnych i współczesnych fotografi

5.99: https://woblink.com/ebook/szczurki-chwytaja-zycie-za-ogon-rafal-witek-199613u

Cena:


Emmy 3 – (Nie)najlepsze lato

Autor: Finderup Mette

Zbliżają się wakacje. 13-letnia Emmy dostaje pracę na lokalnej. odkrytej pływalni. Kiedy razem ze swoim starszym bratem zostają sami w domu na 14 dni. urządzają wielką imprezę. która nie kończy się najlepiej…

Lista plusów i minusów wakacji Emmy

Najpierw minusy:

– niekończące się deszcze oraz totalna nuda! I zero kasy na zabicie nudy zakupami.

– szczęśliwa mama. która wyjeżdża do Paryża z moim nauczycielem matematyki. zostawiając mnie samą. z beznadziejnym i wkurzającym starszym bratem.

– starszy brat we własnej osobie. który wykazuje niezdrowe zainteresowanie chodzącą puderniczką – Ditte. Z mojej klasy! Trzeba temu zapobiec.

A teraz plusy:

– moja pierwsza praca. w której mogę siedzieć z nogami na stole i czekać. aż deszcz pieniędzy

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99giaur audiobook, aleja włókniarek, syzyfowe prace test z odpowiedziami pdf, hugh howey silos, anna wieczorkiewicz, kompetencje językowe przykłady, wojna dwóch róz, poezja pdf, niewiadomska cudak, david ike, andrzej sarwa, strapienie, małecki horyzont, dostojewski sobowtór, opiekunka po angielsku, liryki lozanskie, będzie bolało pdf chomikuj, ryzyko elle kennedy pdf freedisc, sekrety szczecina, ogień i kość…