https://woblink.com/product-publication/download/147484/pdf

https://woblink.com/product-publication/download/147484/pdf

1:

:

Cena:


Modna Polka. Rozmowy o modzie. urodzie i życiu z polskimi ikonami stylu

Autor: Hołownia Natalia

16 kobiet.

Wyjątkowych.

Inspirujących.

Stylowych.

To miały być rozmowy tylko o modzie. a są też trochę o życiu. Nie da się przecież mówić o wizerunku. nie zahaczając o tematy kobiecości. dojrzałości. samoakceptacji czy nawet feminizmu. W końcu styl to głównie osobowość. Dlatego do rozmowy o nim zaprosiłam Polki. które są nie tylko piękne i dobrze ubrane. ale przede wszystkim − niezwykłe. Każda w swojej dziedzinie. Co sprawiło. że dziś są ikonami? Spotkanie z nimi w tej książce powinno przynieść odpowiedź.

Bohaterki. alfabetycznie:

 • Zuzanna Bijoch
 • Magdalena Boczarska
 • Marta Dyks
 • Joanna Horodyńska
 • Jessica Mercedes Kirschner
 • M

  39.9: https://woblink.com/ebook/pilot-ci-tego-nie-powie-jolanta-sawicka-patrick-smith-147320u

  Cena:


  Narzeczona z Brazylii

  Autor: Lynne Graham

  Max Leonelli niczego nie odmówiłby Andrew Graysonowi. któremu wiele zawdzięcza. Jednak prośba. by poślubił jego wnuczkę. jest trudna do spełnienia. bo Max jest przeciwnikiem ślubów. Mimo to jedzie do Brazylii i odnajduje Tię Grayson. Gdy ją poznaje. wizja małżeństwa zaczyna mu się nagle podobać. Jednak wychowana w klasztornym rygorze Tia pragnie wolności i nie chce za niego wychodzić. Max musi wymyślić jakiś sposób. żeby się wywiązać z obietnicy złożonej Andrew…

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Przestrzenna organizacja systemów urbanistycznych

  Autor: Mykola Habrel

  Publikacja dotyczy metodologicznych podstaw projektowania i zarządzania przestrzenią zurbanizowaną regionów. Autorskie podejście systemowe do organizacji przestrzeni urbanistycznej oparto na badaniach przeprowadzonych w karpackim regionie Ukrainy obejmującym obwody: zakarpacki. iwanofrankiwski. lwowski i czerniowiecki.

  W pracy zaprezentowany został model przestrzennej harmonizacji systemów regionalnych (PHSR). a także poddano analizie cechy przestrzeni decydujące o efektywności procesów urbanistycznych (dynamizm. unikatowość. elastyczność przestrzeni) oraz systemowe zależności między zmiennymi elementami przestrzeni a wskaźnikami efektywności systemów urbanistycznych.

  Książka wchodzi w zakres zainteresowań

  16.95: https://woblink.com/ebook/rozwijanie-madrosci-dziecka-elzbieta-plociennik-147558u

  Cena:  zofia posmysz pasażerka, husaria historia, edmund de amicis, star carrier tom 8, srodki kompensacyjne, rytuał przejscia, mass effect 2 solucja, bracia slater ryder pdf, ewa dąbrowska książka pdf, przestań się zamartwiać, małgorzata hendrykowska, powieśc historyczna, rekluz, programy resocjalizacyjne przykłady, jak żyć poradnik dla nieogarniętych, szmaragdowe miasto, marcin darmas…